ترافیک صبحگاهی در معابر تهران پرحجم است/ این بزرگراه ها ترافیک دارند

کدخبر: ۶۵۷۳۲۶
اقتصادنیوز: معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از شروع ترددها و آغاز ترافیک صبحگاهی در سطح معابر پایتخت خبر داد.
ترافیک صبحگاهی در معابر تهران پرحجم است/ این بزرگراه ها ترافیک دارند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرهنگ فیروز کشیر، درباره ترافیک صبحگاهی در شهر تهران، گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز ۴ شنبه سیزدهم تیر ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترددها و آغاز ترافیک در سطح معابر پایتخت هستیم.

وی افزود: بار ترافیک در بزرگراه‌های صدر، شیخ فضل الله، یادگار، حکیم، شهید سلیمانی، همت، بابایی، زین‌الدین، آبشناسان، اشرفی اصفهانی، چمران، جناح شروع شده و در حال شکل گرفتن است.

کشیر بیان داشت: در محدوده بزرگراه‌های امام علی (ع) تهران-کرج، یادگار امام (ره)، صیاد، شهید سلیمانی، آزادگان و نواب قبل از پل نهم دی و خیابان آزادی شاهد شروع ترافیک و آغاز ترددها در این مقاطع هستیم.

خبر مرتبط
رگبار و رعد و برق در این نقاط کشور/ دمای تهران به 35 درجه می‌رسد

اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی اعلام‌کرد: امروز (چهارشنبه) در برخی نقاط استان‌های اردبیل، شمال استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، گیلان، مازندران، ارتفاعات کرمان در ساعات بعد از ظهر و شب، رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط گردوخاک پیش بینی می‌شود.

وی افزود: عابرین پیاده جهت عبور از عرض بزرگراه‌ها حتماً از پل‌های هوایی هرچند دورتر باشد استفاده کرده و با قدم نهادن در مسیر بزرگراه‌ها، جان خود را به خطر نیاندازند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگان از توقف‌های طولانی مدت در توقفگاه‌های اضطراری خودداری نمایند. شیب راه در معابر شمالی جنوبی زیاد است و احتمال اینکه برخی از رانندگان در حالت خواب آلودگی قرار داشته باشند شاید انحراف مسیر پیدا کرده و یا اینکه سرعت آنها افزایش یابد و در این نقاط برخورد صورت پذیرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی