جزئیات استخدام در مرزبانی فراجا اعلام شد+ جزئیات

کدخبر: ۶۵۷۳۷۴
اقتصادنیوز: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سامانه اینترنتی مرکز گزینش و استخدام فراجا به آدرس www.gozinesh.police.ir مراجعه کنند.
جزئیات استخدام در مرزبانی فراجا اعلام شد+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سامانه اینترنتی مرکز گزینش و استخدام فراجا به آدرس www.gozinesh.police.ir و یا مدیریت گزینش و استخدام استان محل سکونت خود مراجعه کنند.

مرزبانی فراجا نیروی انسانی استخدام می کند. معاون نیروی انسانی فرماندهی مرزبانی فراجا از استخدام جوانان مومن، متعهد و علاقمند در مقطع درجه‌داری مرد (پیمانی ۵ سال) در فرماندهی مرزبانی فراجا خبر داد.
 
سردار احمدرضا استوار؛ معاون نیروی انسانی فرماندهی مرزبانی فراجا اظهار کرد: فرماندهی مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن، ولایت مدار، متعهد، انقلابی و علاقمند در مقطع درجه‌داری مرد (پیمانی ۵ سال) با مدرک تحصیلی دیپلم و انجام آزمون علمی و سایر مراحل گزینشی براساس اولویت امتیازات، استخدام می‌کند.
 
معاون نیروی انسانی فرماندهی مرزبانی فراجا افزود: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سامانه اینترنتی مرکز گزینش و استخدام فراجا به آدرس www.gozinesh.police.ir و یا مدیریت گزینش و استخدام استان محل سکونت خود مراجعه کنند.

 

 
 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی