آسیب شناسی روزنامه اصولگرا از روابط عاطفی دختران

کدخبر: ۶۵۷۵۱۲
روابط دختران و پسران تا چند دهه قبل با ملاحظات بسیاری مواجه بود، اما با ورود پدیده‌های نوظهور به بستر اجتماعی شاهد عبور نسل‌های تازه از ملاحظات مورد اشاره هستیم به گونه‌ای که نداشتن شریک عاطفی برای بسیاری از نوجوان با برچسب‌های بسیاری همراه است .
آسیب شناسی روزنامه اصولگرا از روابط عاطفی دختران

به گزارش اقتصادنیوز، روزنامه جوان نوشت: از همین رو در جامعه شاهد شکستن بسیاری از هنجار‌های اخلاقی و مذهبی هستیم که در آن دختران و پسران بدون توجه به معیار‌های اخلاقی و دینی به روابط خود پایبند نمی‌مانند و از یک رابطه به رابطه‌ای دیگر وارد می‌شوند. 

بخش عمده‌ای از دختران برای رسیدن به یک زندگی مشترک وارد این روابط می‌شوند و زمانی که در جریان رابطه عفت خود را از دست می‌دهند، راهی ندارند جز اینکه متقاعد شوند چاره‌ای جز خارج‌شدن از این رابطه ندارند.

آنچه از مجرای این روابط متوجه دختران می‌شود،  یک نتیجه واحد دارد و آن اینکه شریک‌های عاطفی‌شان بعد از رسیدن به خواسته‌شان که درخواست روابط جنسی است، رابطه را ترک می‌کنند.

عده‌ای از آن‌ها وقتی عفت خود را از دست رفته می‌بینند، برای مطرح کردن شکایت راهی دادگاه می‌شوند و ادعای تعرض یا فریب در ازدواج را مطرح می‌کنند. عده‌ای با سرخوردگی از شکستی که در رابطه به دست آورده‌اند، چاره‌ای نمی‌بینند جز اینکه تا پایان عمر با جراحت روحی که از این رابطه برداشته‌اند، زندگی کنند، عده‌ای هم، اما توان مدیریت رفتار خود را ندارند و با برجای گذاشتن یک دست‌نوشته با زندگی وداع می‌کنند. این‌ها و آسیب‌های بیشتر از این‌ها زمانی با تأثر بیشتر همراه می‌شود که این جمعیت نسلی باید به عنوان پدران و مادران آینده جامعه نسل‌های پیش‌رو را برای زندگی پرورش دهند.

آنچه در پیشینه تاریخی و مذهبی ما بوده‌است، تأکید بر تحکیم خانواده و پایبندی به اصول اخلاقی بوده که با آنچه امروز در معرض نگاه همگان قرار دارد، در تعارض است؛ تعارضی که در آن دختران بازنده روابط باقی خواهند ماند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی