این مشترکان قبض سفر برق دریافت کردند/پاداش کم‌مصرف‌ها اعلام شد

کدخبر: ۶۵۷۵۸۲
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران گفت: نیمی از قبوض برق تهرانی که حدود ۵۸۰ هزار مشترک می‌شود پاداش کم مصرفی دریافت کرده و حدود ۱۵۰ هزار مشترک هم قبوض برق صفر دریافت کردند.
این مشترکان قبض سفر برق دریافت کردند/پاداش کم‌مصرف‌ها اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، کامبیز ناظریان مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران در برنامه شبکه تهران با بیان اینکه دو اوج بار مصرف برق در تهران داریم گفت: یک اوج بار در روز است که از ساعت ۱۱ شروع تا ساعت ۱۸ ادامه دارد و یک اوج بار هم  از  ساعت ۲۰ تا ۲۳  ادامه دارد که این دو اوج بار بیشترین میزان مصرف برق در آنجا رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: مهم‌ترین بخش مدیریت مصرف و تمامی برنامه‌های پشتیبای برای کنترل این دو قله مصرف برق است که باعث ایجاد نیروگاه‌های می‌شود که بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ ساعت اوج بار مصرف برق طراحی می‌شود.

 ناظریان اظهار کرد: در فصول زمستان و تابستان سهم سامانه‌های  سرمایشی و بار مصرفی که به شبکه اضافه می‌شود ۴۵ درصد است به طوری که  مصرف کل شهر تهران و کشور به سامانه‌های سرمایشی مربوط می‌شود و مهم‌ترین بحث  این بخش  آن است که برای سه تا ۴ ماه چه میزان ظرفیت برق برای سامانه‌های بارشی تامین کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بیان کرد:  ۱۵۰  هزارمشترک ما هزینه برق صرف شده آنها صفر شده است چراکه  یک میلیون و ۲۰۰ هزار  قبض برق از خرداد ماه تا به امروز صادر شده که از این تعداد حدود ۵۸۰ هزار مشترک مشمول پاداش شدند که  ۱۵۰ هزار مشترک  از آنهاصفر بوده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی