خبرمهم فرماندار تهران/ امکان رای گیری از این گروه تسهیل شد

کدخبر: ۶۵۷۶۰۵
اقتصادنیوز :قیومی گفت: مراکز پاسخگویی و استعلام ثبت احوال آماده ارائه کد ملی از طریق تماس تلفنی خواهند بود.
خبرمهم فرماندار تهران/ امکان رای گیری از این گروه تسهیل شد

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، احمد قیومی معاون استاندار و فرماندار تهران با اشاره به پیگیری لزوم حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای اظهار داشت: در دور نخست برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره انتخاب ریاست جمهوری، موضوع رفع مشکل شهروندانی که با شناسنامه های قدیمی به شعب اخذ رای مراجعه می کردند در دستور کار ستاد انتخابات فرمانداری تهران قرار گرفت، بر این اساس مراکز پاسخگویی و استعلام ثبت احوال آماده ارائه کد ملی به این افراد از طریق تماس تلفنی خواهند بود.

معاون استاندار تهران افزود: با همکاری اداره کل ثبت احوال استان تهران و فرمانداری تهران ۴ شعبه در راستای اخذ استعلامات آنلاین برای سهولت در رای گیری، مستقر و فعال شد.

وی در ادامه با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته در بخش های جنوب و غرب کلانشهر تهران تصریح کرد: همشهریان عزیز تهرانی می توانند در مناطق شهرری و جنوب تهران با شماره تلفن های  ۵۵۹۲۴۱۴۰ و ۵۵۹۰۶۷۱۹ و در غرب تهران  با شماره تلفن ۶۶۰۴۴۹۵۲ با داخلی ۱۲۱ برای استعلام کدملی تماس حاصل نمایند.

فرماندار تهران افزود: همشهریان عزیز تهرانی در مناطق شرق تهران نیز می توانند با شماره تلفن ۳۳۴۳۹۹۷۳ و در منطقه شمال تهران با شماره تلفن ۸۸۳۲۵۵۴۴ برای دریافت کدملی و استعلام آن از اداره کل ثبت احوال استان تهران در شعبه اخذ رای اقدام کنند.

قیومی در پایان ضمن دعوت از مردم برای شکوه حضور در پای صندوق های رای یادآور شد: همشهریان عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی، موضوع را از طریق شماره تلفن ۴۵۵۰۰ هیات بازرسی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گزارش دهند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز شاخص کل بورس تهران تا مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد پایین آمد، مرز که سطح حساس شاخص شناخته می‌شود.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی