خبر مهم وزیر جنگ اسرائیل درباره توافق با حماس

کدخبر: ۶۵۷۷۰۲
اقتصادنیوز: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت که این رژیم بیش از هر زمان دیگری به توافق مبادله اسرا با حماس نزدیک شده است.
خبر مهم وزیر جنگ اسرائیل درباره توافق با حماس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری سما فلسطین، گالانت خطاب به خانواده اسرای رژیم صهیونیستی در غزه، افزود: در حال حاضر ما بیش از هر زمان دیگری به توافق مبادله اسرا نزدیک شده‌ایم.

پیش تر یک مقام ارشد آمریکایی مدعی شده بود که مذاکرات بین طرف‌های مختلف در مورد آتش بس در غزه از امروز (جمعه) در دوحه از سرگرفته خواهد شد.

خبر مرتبط
اعتراف جنجالی درباره ارتش اسرائیل/ آماده پذیرش آتش‌بس به هر قیمتی

اقتصادنیوز: در حالیکه برخی منابع اسرائیل از افزایش امیدها برای آتش‌بس و توافق با حماس خبر داده‌اند، ارتش اشغالگر نیز از هرگونه آتش‌بسی استقبال کرده است.

این مقام ارشد آمریکایی، گفت: پاسخ حماس به طرح پیشنهادی برای آتش‌ بس موجب پیشبرد مذاکرات شده و زمینه را برای رسیدن به توافق نهایی فراهم خواهد کرد.

در همین رابطه برخی منابع اعلام کردند که هیات مذاکره کننده رژیم صهیونیستی به ریاست دیوید بارنیا رئیس موساد راهی دوحه شده است.

روزنامه وال استریت ژورنال نیز پیش تر نوشته بود: به نظر می‌رسد که مذاکرات آتش‌بس میان (رژیم) اسرائیل و حماس که می‌تواند منجر به آزادی گروگان‌ها (اسرای) بیشتری شود، در این هفته پیشرفت داشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی