پیام جبهه پایداری به پزشکیان/همکاران کارآمد برگزینید

کدخبر: ۶۵۷۹۸۳
اقتصادنیوز: جبهه پایداری انقلاب اسلامی در بیانه ای از حماسه عظیم مشارکت مردم ایران در مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد.
پیام جبهه پایداری به پزشکیان/همکاران کارآمد برگزینید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

ٱلَّذِینَ إِن مَّکَّنَّـٰهُمۡ فِی ٱلۡأَرۡضِ أَقَامُواْ ٱلصَّلَوٰةَ وَءَاتَوُاْ ٱلزَّکَوٰةَ وَأَمَرُواْ بِٱلۡمَعۡرُوفِ وَنَهَوۡاْ عَنِ ٱلۡمُنکَرِۗ وَلِلَّهِ عَٰقِبَةُ ٱلۡأُمُورِ ( آیه ۴۱ سوره حج )

پشتوانه اصلی و عامل قدرت برای هر کشور و انقلابی سرمایه انسانی آن است و انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل و به پشتوانه این سرمایه توانست در سال ۵۷ معادلات جهان را به‌هم بریزد و طرحی نو دراندازد و استقلال و آزادی را به منصه ظهور رساند.

در همین راستا انتخابات که یکی از مظاهر مردم سالاری دینی و از عوامل پیشرفت و تقویت امنیت ملی است تنها و تنها به پشتوانه حضور گسترده مردم متبلور می گردد.

در این موقف عظیم و حساس چهاردهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری، مردم شریف و بصیر حماسه خود را در مرحله اول تکمیل نمود و موجب شکل‌گیری مشارکتی گسترده در مرحله دوم شد همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز مشارکت گسترده مردم را بعنوان مهم‌ترین اولویت این انتخابات بیان فرموده بودند.

این حماسه عظیم به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تکمیل کننده تشییع میلیونی و بی سابقه سیدالشهدای خدمت شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی و دیگر شهدای پرواز اردیبهشت بود که موجب خرسندی همه ملت عزیز ایران بخصوص رهبر معظم انقلاب و خانواده شهدا و ایثارگران گردید.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی این حماسه عظیم مردم ایران را به رهبری معظم انقلاب و خانواده های شهدا و مجاهدان و جبهه انقلاب و رئیس جمهور منتخب تبریک عرض نموده و توصیه می کند رئیس جمهور منتخب با گزینش همکارانی کاملا معتقد به مبانی انقلاب و کارآمد و با ادامه دادن راه شهید جمهور، این لبیک مردم شریف را به شایستگی ارج نهاده و فرصت خدمتگزاری به ملت را مغتنم شمارد ‌و از هیچ کوششی جهت رفع مشکلات مردم و اعتلای ایران اسلامی کوتاهی ننماید.

و من الله التوفیق و علیه التکلان
جبهه پایداری انقلاب اسلامی

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی