اسرائیل جنجال تازه به راه انداخت/ درخواست‌های جدید برای آتش بس

کدخبر: ۶۵۸۱۳۲
اقتصادنیوز:‌ رسانه‌های صهیونیستی تاکید کردند که تل آویو در مسیر مذاکرات با حماس درخواست‌های جدیدی را ارائه داده که می‌تواند نهایی کردن این توافق را به تأخیر بیاندازد.
اسرائیل جنجال تازه به راه انداخت/ درخواست‌های جدید برای آتش بس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،‌ در حالی که پیشتر منابع رسانه‌ای از احتمال دستیابی به توافق میان حماس و رژیم صهیونیستی طی هفته‌های آتی خبر داده بودند رسانه‌های عبری به سنگ اندازی های تل آویو در این مسیر اشاره کردند.

رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که پیش بینی می‌شود مذاکرات میان طرف‌های مذکور سه هفته به طول انجامد.

خبر مرتبط
هیئت مذاکره‌کننده اسرائیل راهی قطر شد/ توافق در راه است؟

اقتصادنیوز: منابع آگاه رژیم صهیونیستی خبر دادند که هیات مذاکره کننده این رژیم فردا (دوشنبه) برای تکمیل مذاکرات درباره انعقاد قرارداد مبادله اسرا با گروه‌های فلسطینی عازم قطر خواهد شد.

آنها اضافه کردند که حماس با مواضع اخیر رژیم صهیونیستی در این مذاکرات موافقت کرده بود اما تل آویو شروط جدیدی را ارائه داده که باعث به تأخیر افتادن دست یابی به هرگونه توافقی می‌شود.

در همین راستا شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از منابع آگاه گزارش داد که نظامیان صهیونیست به صورت کامل از نوار غزه عقب نشینی نخواهند کرد.

آنها اضافه کردند که عناصر اشغالگر، از محورهای نتساریم و فیلادلفیا خارج نخواهند شد.

پیشتر وبگاه آمریکایی آکسیوس نوشته بود، مذاکرات بین تل آویو و حماس با حضور هیأت صهیونیستی و مقامات سیا و میانجی‌گران برای دستیابی به توافقی برای آزادی اسرا و آتش بس فوری هفته آینده بار دیگر در دوحه برگزار می‌شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی