این استانها بارانی می‌شوند/ باد شدید در راه پایتخت

کدخبر: ۶۵۸۳۴۶
اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی، افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید برای تهران و ۱۰ استان دیگر در روز جاری (دوشنبه، ۱۸ تیرماه) پیش‌بینی کرد.
این استانها بارانی می‌شوند/ باد شدید در راه پایتخت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  امروز (دوشنبه) در نیمه شمالی آذربایجان غربی، شمال استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل، برخی نقاط استان مازندران، ارتفاعات البرز در استان‌های البرز، تهران و سمنان، نیمه شمالی، فارس، جنوب اصفهان و کرمان، شمال هرمزگان به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر، افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

سه شنبه در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی، ارتفاعات واقع در غرب کرمان، شرق فارس و شمال هرمزگان، در ساعات بعد از ظهر و شب، رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و گاهی گردوخاک پیش بینی می‌شود.

چهارشنبه فقط در ارتفاعات واقع در شمال غرب ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده رخ می دهد و در سایر مناطق جوی آرام و پایدار حاکم است.

خبر مرتبط
صدور هشدار هواشناسی برای این استان‌ها/ وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در راه است

اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در 12 استان کشور هشدار صادر کرد.

پنجشنبه و جمعه در شرق سواحل دریای خزر و ارتفاعات البزر مرکزی و شرقی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، افزایش ابر، وزش باد و رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

در سه روز آینده در نیمه شرقی و نواحی مرکزی کشور، برخی نقاط جنوب غرب و استان‌های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی، در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

دوشنبه و پنجشنبه دریای خزر مواج است.

 

آسمان امروز تهران کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر، گای وزش باشد شدید و احتمال گرد و خاک پیش‌بینی می شود. بیشینه دمای امروز پایتخت به ۳۸ و کمینه دمای آن به ۲۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد رسید.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی