آخرین وضعیت کارگران ناپدیدشده معدن شازند

کدخبر: ۶۵۸۳۹۲
اقتصادنیوز: اجساد دو کارگر از زیر آوار معدن شازند هنوز خارج نشده است و امدادگران همچنان در حال تحقیق و جستجو برای اطلاع از سرنوشت آنان هستند.
آخرین وضعیت کارگران ناپدیدشده معدن شازند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، یک منبع کارگری در شازند از سرنوشت نامعلوم اجساد دو کارگر مفقودی شن و ماسه شازند در حالی خبر داد که تا لحظه تنظیم این خبر عملیات جستجو و نجات ادامه دارد.

از قرار معلوم تا این لحظه، خبری از پیدا شدن اجساد «آیت‌الله رضایی» و «مجتبی نجفی» نیست و فقط یک دستگاه بیل مکانیکی بدون کابین پیدا شده که خبری از رانندها نبوده است.

گویا حجم زیاد آوار سنگ که بیش از یک میلیون ۷۰۰ هزارتن بر آورد می‌شود، کار آواربرداری را بسیار دشوار کرده است اما هم اکنون کارگران و خانوادهای قربانیان معدن شازند در حال کمک به امدادگران هستند.

از همان لحظات اولیه تیم‌های عملیاتی و واکنش سریع گروه‌های امداد و نجات استان مرکزی به همراه چندین قلاده سگ جستجو و تعدادی ماشین آلات معدنی به منطقه محل حادثه اعزام شده‌اند و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

خبر مرتبط
خبر جدید از کارگران محبوس معدن شازند + جزئیات

اقتصادنیوز: فرماندار شازند گفت: بوی پیکر یکی از کارگران محبوس شده در زیر آوار معدن این شهرستان در محل نقطه زن شده، استشمام می‌شود.

روز حادثه (یکشنبه ۲۷خرداد ماه) پیکر دو مفقودی «محمد بوالحسنی»، «نصرت اله یارمحمدی» که ناپدید شده بودند، از محل حادثه یافت شدند و تلاش برای پیدا کردن نفر سوم و چهارم از سوی امدادگران و مردم محلی بعد از گذشت ۲۵ روز همچنان ادامه دارد.

هم اکنون تیم مستقر مهندسی قدر ۴۲، مجدد از ظرفیت سگ‌های جسدیاب برای یافتن ۲ پیکر بهره‌گیری کرده اما تاکنون جسد این کارگران پیدا نشده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز شاخص کل بورس تهران تا مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد پایین آمد، مرز که سطح حساس شاخص شناخته می‌شود.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی