این زن چه طور باعث قطعی اینترنت در شهر ری شد؟

کدخبر: ۶۵۸۵۰۲
اقتصادنیوز: فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری زنی که با سرقت پست های مخابراتی موجب قطعی تلفن و اینترنت در محدوده امین آباد شده بود، خبر داد.
این زن چه طور باعث قطعی اینترنت در شهر ری شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد قاسم طرهانی درباره جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال وقوع چند فقره سرقت کله پست های مخابراتی در محدوده امین آباد در هفته های اخیر که باعث اخلال در خطوط تلفن و اینترنت منطقه شده بود، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 173 فرماندهی انتظامی شهرستان ری قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری امین آباد با کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی متوجه شدند که متهم یا متهمان با استفاده از اره آهن‌بُر، باجه‌های مخابراتی را تخریب و کله پست‌های مخابراتی را سرقت کرده‌اند. در همین راستا نیز مأموران کلانتری امین آباد با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف جرم و روش‌های علمی، در نهایت در شانزدهم تیر ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را که یک زن بود، شناسایی کردند.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی روز گذشته تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم در محدوده امین آباد رفته و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. متهم زنی حدودا 35 ساله بود پس از انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به هفت فقره سرقت کله پست های مخابراتی در محدوده امین آباد اعتراف کرد.

خبر مرتبط
پلیس بین الملل در تعقیب دختر و پسر فراری به افغانستان

اقتصادنیوز: چندی قبل مرد میانسالی به پلیس رفت و از ناپدید شدن دختر 18 ساله اش خبر داد.

طرهانی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده، گفت: این زن پس از تشکیل پرونده و پایان تحقیقات برای تکمیل پرونده و شناسایی سایر همدستان تحویل پلیس آگاهی شهرستان ری شد و پس از آن نیز برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی