غافلگیری نظامیان اسرائیلی توسط حزب الله لبنان

کدخبر: ۶۵۸۵۷۰
اقتصادنیوز: منابع خبری دوشنبه شب از حملات موشکی حزب الله به مواضع نظامیان صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
غافلگیری نظامیان اسرائیلی توسط حزب الله لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، نیروهای مقاومت اسلامی لبنان برای نخستین بار شهرک صهیونیست نشین یسود هامعلیه واقع در منطقه الجلیل در فلسطین اشغالی را که با مرز لبنان حدود ۱۰ کیلومتر فاصله دارد، هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، نیروهای مقاومت اسلامی لبنان همچنین مواضع نظامیان صهیونیست در شهرک المطله در شمال فلسطین اشغالی را با راکت‌های کاتیوشا هدف قرار دادند.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در اثر این حمله‌ها، تاکنون برخی از پایگاه‌های رژیم اسرائیل حدفاصل این منطقه با جنوب لبنان نابود شده و ادوات نظامی از قبیل تانک‌ها، نفربرها و خودروهای زرهی صهیونیست‌ها نیز هدف مقاومت لبنان قرار گرفته است و شمار زیادی از نظامیان صهیونیستی نیز به هلاکت رسیده‌اند.

در ماه‌های اخیر، بسیاری از تحلیلگران و فرماندهان ارشد سابق رژیم صهیونیستی با انتقاد از عملکرد کابینه و ارتش این رژیم به درماندگی اسرائیل در جبهه جنگ با حزب الله اذعان کرده و گفته‌اند که حزب الله را بسیار قوی‌تر و آماده‌تر از جنبش حماسی می‌دانند که غزه را به باتلاقی برای این رژیم تبدیل کرده است.

آنها همچنین با اذعان به ناتوانی ارتش رژیم صهیونیستی در مقابله با توان دفاعی مقاومت اسلامی لبنان گفته‌اند که پهپادهای حزب‌الله زمانی که از خط مرزی عبور می‌کنند، از موشک هم خطرناک‌تر می‌شوند، زیرا هر نقطه‌ای را که بخواهند با دقت هدف قرار می‌دهند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی