محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد+ جزئیات

کدخبر: ۶۵۸۶۸۸
اقتصادنیوز: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته را تشریح کرد.
محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سرهنگ شیرانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته گفت: در روز سه شنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲۰۰ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ الی ساعت ۰۶۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است. همچنین تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

خبر مرتبط
ترافیک سنگین در این آزادراه

اقتصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست برای پیشگیری از حوادث شتاب نکنند.

وی با اشاره به محور کرج- چالوس تصریح کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه در روز جمعه گفت: از ساعت ۱۵۰۰ آزادراه تهران-شمال اعمال محدودیت تردد برای خودروهای به مقصد چالوس انجام می‌شود. از ساعت ۱۶۰۰ ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد بصورت کامل، از ساعت ۱۸۰۰ از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه اجرا می‌گردد. (شمال به جنوب)، از ساعت ۲۴۰۰ طرح اتمام یافته و اقدیم زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌گردد.

به گفته سرهنگ شیرانی در صورت کم حجم بودن ترافیک محور، اتمام طرح یکطرفه زودتر از زمان اعلامی اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: تردد از مسیر جاده قدیم قدیم کرج-چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودرو‌هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز‌های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت۱۲۰۰ از میدان امیر کبیر به سمت چالوس ممنوع است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی فراجا درباره تردد در محور هراز گفت: تردد کلیه تریلرها ازمحور هراز کماکان ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد کلیه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲۰۰ الی ۲۴۰۰ روز چهارشنبه تاریخ‌های ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ و همچنین¬ از ساعت ۰۶۰۰ الی ۲۴۰۰ روزهای پنجشنبه و جمعهتاریخ¬های ۱۴۰۳/۰۴.۲۱، ۲۲ از محور هراز ممنوع است. در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیسراه محدودیت یکطرفه مقطعی روزجمعه تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ بصورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور درباه تردد در محور فشم، گفت: از ساعت ۱۷۰۰ الی ۲۰۰۰ روز جمعه تاریخ ۲۲/۰۴/۱۴۰۳ محدودیت ترافیکی از انتهای محور نقطه پل حاجی آباد یا پیچ کلیکان (ابتدای پیچ آریانا) بصورت یکطرفه به سمت خروجی فشم انجام خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی