فعالیت ادارات این استان فردا کوتاه است

کدخبر: ۶۵۸۷۵۱
اقتصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: زمان فعالیت ادارات این استان در روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۶ تا ۱۱ است.
فعالیت ادارات این استان فردا کوتاه است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  خسرو کیانی عصر سه‌شنبه افزود: به دنبال ورود یک توده گرم به کشور که باعث افزایش دما و احتمال ناپایداری در شبکه توزیع برق می‌شود، جلسه مدیریت ستاد بحران به ریاست استاندار چهارمحال و بختیاری تشکیل شد.

وی گفت: به منظور رفاه حال داوطلبان کنکور سراسری در زمان برگزاری آزمون برای جلوگیری از قطعی برق، زمان فعالیت ادارات در روز چهارشنبه از ساعت ۶ تا ۱۱ و روز پنجشنبه تعطیل است.

به گفته وی، این تعطیلی شامل حال دستگاه‌های خدمت رسان نمی‌شود.

 چهارمحال و بختیاری بیش از یک میلیون نفر جمعیت در ۴۳ شهر و بیش از ۸۶۷ آبادی و روستا دارد و همه مناطق روستایی بالای ۲۰ خانوار از نعمت روشنایی برق برخوردارند.

خبر مرتبط
گرمای هوا رکورد مصرف برق را شکست/نحوه تنظیم دمای کولر

اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) گفت: نصاب جدید تقاضای مصرف برق کشور روز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ برای بار سوم در سال جاری شکسته شد و به ۷۶ هزار و ۷۶۷ مگاوات رسید.

چهارمحال و بختیاری افزون بر ۴۰۰ هزار مشترک برق دارد که ۸۳ درصد در بخش خانگی، ۱.۸ درصد در بخش کشاورزی، هفت دهم درصد در حوزه صنعتی و مابقی در سایر مصارف است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی