شوخی دو دوست به جنایت انجامید/ قاتل جنازه دوست صمیمی‌اش را در بشکه اسید انداخت

کدخبر: ۶۵۸۸۱۴
اواخر اسفند پارسال پسری 24ساله به نام فرهاد که به تنهایی در آپارتمانش در غرب تهران زندگی می‌کرد، ناپدید شد.
شوخی دو دوست به جنایت انجامید/ قاتل جنازه دوست صمیمی‌اش را در بشکه اسید انداخت

به گزارش اقتصادنیوز، روزنامه همشهری نوشت: یک روز پس از ناپدید شدن فرهاد، ‌مبلغ 4میلیون تومان پول از حسابش برداشت شد که مأموران پس از بررسی تراکنش حساب مقتول به یکی از دوستان صمیمی‌اش به نام صادق رسیدند. صادق با کارت جوان ناپدید شده بشکه و دستکش خریده بود که مأموران فروردین امسال وی را بازداشت کردند.

هرچند همه شواهد نشان می‌داد که صادق، دوست صمیمی فرهاد، جوان ناپدید شده، ‌مرتکب قتل شده اما او قتل را انکار می‌کرد. با این حال تحقیق از مظنون ادامه داشت تا اینکه او بعد از گذشت 3ماه، سکوتش را شکست و به قتل اعتراف کرد.

او گفت: قرار بود من و فرهاد با هم کافه‌ای تاسیس کنیم. ما با یکدیگر دوست صمیمی بودیم و هیچ مشکلی نداشتیم. روز حادثه به خانه فرهاد رفته بودم و با هم صحبت می‌کردیم.بعد شروع کردیم به شوخی با یکدیگر. شوخی نا بجای من موجب شد تا فرهاد از دستم ناراحت و عصبانی و باهم درگیر شویم. فرهاد می‌خواست با دستانش مرا خفه کند. من اما با مشت و لگد به او ضربه می‌زدم که ناگهان بی‌جان شد و روی زمین افتاد. خیلی ترسیدم و از خانه فرار کردم.

وی ادامه داد: روز بعد به خانه فرهاد رفتم چون کلید خانه‌اش را از قبل داشتم. فرهاد را دیدم که مقابل حمام افتاده است. تصمیم گرفتم جسد او را از بین ببرم تا راز قتل سر به مهر باقی بماند. به همین دلیل جسدش را درون بشکه اسید قرار داده و حوالی لواسانات رها کردم. حتی به خانواده‌اش به دروغ گفتم که فرهاد به کشور ترکیه رفته است اما در نهایت دستم رو شد.

با حل معمای این پرونده، متهم به قتل بازداشت شده و تحقیقات تکمیلی در این‌باره ادامه دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی