هشدار به تهرانی‌ها/ باد شدید در راه این نقاط پایتخت

کدخبر: ۶۵۸۹۶۳
اقتصادنیوز: مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: تهران و نواحی استان‌های البرز و سمنان شاهد وزش باد شدید و رگبار پراکنده باران خواهند بود.
هشدار به تهرانی‌ها/ باد شدید در راه این نقاط پایتخت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور  با بیان اینکه امشب در نواحی غرب و شمال غرب کشور  شاهد بارش باران و وزش باد هستیم، گفت: امشب در برخی نقاط استان آذربایجان غربی، نیمه شمالی استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل، ارتفاعات استان‌های مازندران، البرز، تهران، سمنان، گلستان، کرمان و شمال هرمزگان رگبار رعد و برق و وزش باد شدید  را شاهد خواهیم بود. 

وی ادامه داد: امشب  پنجشنبه در برخی نقاط استان‌های مازندران و اردبیل، ارتفاعات استان‌های البرز، تهران، سمنان، گلستان، کرمان، شمال هرمزگان و جمعه علاوه بر این مناطق در برخی نقاط خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی در ساعات بعدازظهر و شب رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

خبر مرتبط
هشدار زرد هواشناسی صادر شد/ وزش باد شدید در راه 16 استان

اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در ۱۶ استان خبر داد.

ضیائیان  با بیان اینکه از امشب تا روز جمعه در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال شرق، شرق، جنوب شرق، مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود، گفت: روزهای شنبه و یکشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

 وی افزود: شرق دریای عمان در پنج روز آینده مواج است. 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی