زائران اربعین حتما در این سامانه ثبت‌نام کنند

کدخبر: ۶۵۹۱۰۸
اقتصادنیوز: جانشین ستاد اربعین استان تهران ‌گفت: زائران اربعین برای برخورداری از مزایا و خدمات بیمه‌ای باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.
 زائران اربعین حتما در این سامانه ثبت‌نام کنند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محسن نایبی روز پنجشنبه در ششمین جلسه ستاد اربعین استان تهران بر لزوم ثبت‌نام ‌زائران اربعین در سامانه سماح برای بهره‌مندی از خدمات بیمه‌ای در این سفر تاکید کرد.

وی اظهار کرد: هرگونه خدمات‌دهی به زائران جمله از ارز زیارتی، خدمات بیمه، تهیه بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس و سایر خدمات، منوط به ثبت نام در سامانه سماح است.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود امسال هوا از سال گذشته گرم‌تر باشد خواستار اتخاذ تمهیداتی مانند ساخت سایه‌بان، تامین آب معدنی و تامین یخ کافی در مسیر تردد زائران شد.

جانشین ستاد اربعین استان تهران افزود: جمعیت هلال احمر ساخت درمانگاه‌های سیار در داخل کشور و هم در کشور عراق را در دستور کار قرار دهد تا بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به زائران اربعین ارائه دهیم.

خبر مرتبط
این مشمولان بدون وثقیه می‌توانند به زیارت اربعین بروند

اقتصادنیوز: وثیقه خروج از کشور مشمولان برای اربعین حذف شد.

معاون امنیتی استاندار تهران ارائه خدمات سفر به زائران اربعین حسینی را از جمله مهم‌ترین مسئولیت‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان عنوان کرد و گفت: اداره راهداری استان تهران نیز با استفاده از ظرفیت داخلی شرکت‌ها، سازمان‌های نظامی اتوبوس‌های مورد نیاز را تامین کند تا با ارائه خدمات مناسب به زائران، شاهد ایجاد خلا در سرویس‌دهی به مسافران بین شهری نباشیم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی