کدخبر: ۳۷۱۲۱۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دو منطقه کلیدی در ایالت سرنوشت‌ساز + نقشه

اقتصادنیوز: با اعلام نتایج آرای مناطق مختلف میشیگان به نظر می‌رسد که تا ساعاتی دیگر این ایالت نیز به رنگ آبی درخواهد آمد. با این حال برای جلوگیری از این رویداد، تنها امید کمپین دونالد ترامپ به دو کانتی(بخش) جنوب غربی و جنوب شرقی این ایالت است.

به گزارش اقتصادنیوز  طبق نتایج اولیه آرا ترامپ در هردوی این بخش‌ها تا کنون آرای بیشتری را کسب کرده است. با این حال هنوز بخش عمده آرای این دو بخش قرائت نشده است. در گوشه جنوب غربی میشیگان، یعنی برن‌کانتی تنها 5 درصد آرا قرائت شده است. با توجه به 154 هزار رای این منطقه در صورتیکه شیب آرای ترامپ روندی صعودی پیدا کند، این احتمال وجود دارد که بتواند در آرای کلی ایالت میشیگان تاثیر گذاشته و حتی موجب تغییر برنده انتخابات ریاست‌جمهوری شود. بااین حال در صورتیکه روند آرا مانند روند شمارش 5درصد ابتدایی  باشد، بعید به نظر می‌رسد که ترامپ از فاصله 5هزار رای این منطقه بتواند، عقب‌افتادگی خود در میشیگان را جبران کند.

در گوشه شرقی میشیگان نیز بخش مونری‌کانتی تا حدودی شبیه به برن‌کانتی است در این منطقه نیز تا کنون58 درصد آرا شمارش شده است ورئیس‌جمهور آمریکا حدود 63 درصد آرا را به دست آورده است، اگر این روند در مونری کانتی ادامه یافته و توسط گوشه جنوب غربی این ایالات تشدید شود، کمپین ترامپ می‌تواند امیدوار باشد که مانع از آبی شدن این ایالات شود. 

برنی کانتی ایالت میشیگان

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند