کدخبر: ۳۷۳۱۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جمهوری اسلامی خبرداد؛ فعالیت بزرگ کنسرسیوم مافیا در ایران زیر پوشش انقلابی‌گری!

اقتصادنیوز: روزنامه جمهوری اسلامی، از رسانه‌های محافظه کار چاپ تهران در شماره امروز خود با انتقاد از وضعیت کشور نوشته که جمهوری اسلامی«فقط با یک مافیا مواجه نیست، بلکه کنسرسیوم مافیا به جان کشور افتاده است.»

به گزارش اقتصادنیوز به نوشته این روزنامه، حکمرانی، وقتی توانمند است که کشور یک دولت داشته باشد نه دو دولت.

این روزنامه به جلوگیری از ادامه کاهش قیمت ارز و سکه و خودرو اشاره کرده و نوشته این کار مافیای اقتصادی، سیاسی و تبلیغاتی است.

به نوشته این روزنامه، تولیدات داخلی مثل گوشت و مرغ و میوه و تره‌بار و بسیاری از اجناس دیگر که هر روز دچار نوسانات قیمت می‌شوند، به تحریم و فشارهای این یا آن دولت خارجی ربطی ندارد و مستقیما دستپخت همین "کنسرسیوم مافیا" در داخل است.

جمهوری اسلامی نوشته این "کنسرسیوم مافیا" مایحتاج ضروری مردم را احتکار می‌کند و به هر قیمت که بخواهد می‌فروشد و با استفاده از امکانات تبلیغاتی گسترده، «قیافه حق به جانب و طلبکارانه» می‌گیرد.

این روزنامه اصولگرای نزدیک به مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی است می‌نویسد:کنسرسیوم مافیا شامل داروی ضروری بیماران و غذا و حتی برنامه‌های سیاسی و اقتصادی دولت و نظام می‌شود.

این روزنامه نوشته این کنسرسیوم کار خود را «انقلابی گری» نام داده و تمامی برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در داخل و خارج را خنثی می‌کند.

 

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند