آینده‌ای دشوار در انتظار دونالد ترامپ/ 5 عضو حقوقی پرونده استیضاح کناره گیری کردند

کدخبر: 389700
اقتصاد نیوز : در حالی که کمتر از دو هفته به برگزاری جلسه استیضاح رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در سنا باقی مانده است، پنج عضو تیم حقوقی دفاع از وی، انصراف دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، در حالی که کمتر از دو هفته به برگزاری جلسه استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در سنا باقی مانده است، پنج عضو تیم حقوقی دفاع از وی، انصراف دادند.

بر اساس گزارش سی ان ان، با کناره‌گیری این پنج نفر، وضعیت بسیار دشوار و چالش‌برانگیزی برای ترامپ رقم خواهد خورد. رئیس‌جمهوری سابق آمریکا برای پیدا کردن وکلایی که حاضر به پذیرش این پرونده و دفاع از وی شوند، تلاش زیادی کرده بود.

«چاک شومر» رهبر اکثریت دموکرات‌ در سنای آمریکا از برگزاری جلسه استیضاح رئیس‌جمهوری سابق این کشور در تاریخ هشتم فوریه خبر داده است.

در همین حال، «جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است که به اعتقاد وی برای محکومیت ترامپ در پرونده استیضاح در مجلس سنا، رأی کافی وجود ندارد.

وی افزود که تصور نمی‌کند ۱۷ سناتور جمهوری‌خواه به محکومیت ترامپ رأی دهند.

بر اساس این گزارش، در صورتی که تمامی ۵۰ سناتور دموکرات به محکومیت ترامپ رأی دهند، ۱۷ عضو حزب جمهوری‌خواه سنا نیز باید همین رأی را بدهند تا محکومیت وی تصویب شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما