نماینده سبزوار: فضای مجازی شعبان بی مخ دارد نه فضای رسانه ای /چرا به من و عنابستانی فحش می دهند؟

کدخبر: 389883
اقتصاد نیوز : نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: منظورم از شعبان بی‌مخ‌های رسانه‌ای کسانی بود که واقعیت را وارونه جلوه می‌دهند

به گزارش اقتصادنیوز، بهروز محبی نجم آبادی، نماینده مردم سبزوار در مجلس، امروز در گفتگویی بیان کرده بود که عده ای در کشور هزینه درست کاری را بالا بردند و هرچه شفاف باشی علیه تو گارد می گیرند، فضای رسانه ای تبدیل شده به عده‌ای شعبان بی مخ که از کاه کوه می سازند.

همچنین او در پاسخ به این سوال که منظورتان چیست، گفته بود: آدم هایی هستند که دروغ پردازی می کنند حادثه ها را بزرگ نمایی می کنند مانند خطای عنابستانی که در آن بزرگنمایی صورت گرفت. 

این اظهارات اما با جنجال هایی همراه شد.

حرف مرا برعکس نشر دادند

در همین راستا بهروز محبی نجم آبادی، نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن‌ و ششتمد در مجلس شورای اسلامی، در مصاحبه‌ای دیگر در واکنش به انتقاد از اظهارات، به خبرگزاری فارس گفت: منظورم از رسانه، فضای مجازی بود، این درست نیست که در فضای مجازی کلی فحش به بنده و آقای عنابستانی بدهند.

وی ادامه داد: شعبان بی‌مخ‌های رسانه‌ای کسانی هستند که واقعیت را وارونه جلوه می‌دهند. پایین توییت من کلی بد و بیراه می‌نویسند، من فضای رسانه را می‌گویم، نه خود رسانه را، بنده همیشه می ‌گویم رسانه‌ها صدای ملت هستند.

وی بیان کرد: رسانه که خبرنگار نیست، منظورم بی‌ادبی در فضای مجازی است، توییتر است، شعبان بی مخ‌ها ارتباطی به خبرگزاری‌ها ندارند.

محبی نجم آبادی تصریح کرد: بنده بیشترین تعامل را با رسانه دارم، بنابراین، اینگونه له کردن افراد صحیح نیست، اصل خبر را یکی از رسانه‌ها منتشر کرده است، این یک دیکتاتوری به وجود می‌آورد و بنده تا اطلاع ثانوی با هیچ رسانه‌ای مصاحبه‌ای نمی‌کنم.

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن‌ و ششتمد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاکنون هشت خبرگزاری برعکس حرف مرا نشر دادند، اینها می‌شود همان مصداق شعبان بی‌مخ! صحبت من به کسانی است که واقعیت را وارونه جلوه داده و از کاه کوه می‌سازند.

تیتر یک
  • آیا دوره ارزهای دیجیتالی تمام شده است؟

    یک تحلیلگر برجسته رمزنگاری که با پیش بینی دقیق زمان سقوط بازار ۲۰۱۹ به محبوبیت رسیده است ، به معامله گران هشدار می دهد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما