وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: هدف ما هسته‌ای نشدن ایران است

کدخبر: 389974
اقتصاد نیوز : وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با تکیه بر ادعاهای ساختگی و بی اساس علیه کشورمان گفت که اسرائیل یک هدف مشخص دارد؛ اینکه ایران به توانمندی های هسته ای دست پیدا نکند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بنی گانتز، وزیر جنگ  رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با شبکه مصری الغد مدعی شد: اسرائیل یک هدف مشخص دارد؛ اینکه ایران هسته ای نشود و این نه تنها به نفع اسرائیل است، بلکه اولین و مهم ترین منفعت جهانی و منطقه ای است.

به نوشته روزنامه اورشلیم پست،  گانتز در ادامه با طرح این ادعای مضحک که هیچ چیزی را علیه مردم ایران نمی خواهد، مدعی شد که رژیم صهیونیستی و تشکیلات نظامی آن در صورت نیاز، گزینه اقدام علیه برنامه هسته ای ایران را در نظر دارد.

وی سپس ادعاهای رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی را تکرار کرد و مدعی شد که ایران هسته ای منجر به ایجاد رقابت تسلیحات هسته ای در سراسر خاورمیانه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مقامات رژیم صهونیستی در حالی ادعاهای بی اساس خود درباره برنامه هسته ای کشورمان را در این روزها تکرار می‌کنند که این رژیم خود تنها دارنده زرادخانه هسته ای در منطقه به شمار می آید اما هیچ گاه به طور رسمی این مسئله را نپذیرفته است و عضو هیچ معاهده بین المللی در این زمینه نیز نیست.

این در حالی است که مقامات کشورمان همواره تاکید کرده اند که برنامه هسته ای ایران ماهیت کاملا صلح آمیز دارد و جمهوری اسلامی ایران هرگز به دنبال دستیابی به ظرفیت تولید سلاح هسته ای نبوده و نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما