جهانگیری مطرح کرد؛

نامه رهبرانقلاب خطاب به قالیباف درباره لایحه بودجه 1400

کدخبر: 390482
اقتصاد نیوز : معاون اول رئیس جمهور گفت: از مهم‌ترین کارهای مجلس در طول سال بررسی بودجه است و وقتی‌که رد می‌شود به این معناست که خوب نتوانستند آن را مدیریت کنند.

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در واکنش به رد لایحه بودجه توسط مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین کارهای مجلس در طول سال  بررسی بودجه است و وقتی‌که رد می‌شود به این معناست که خوب نتوانستند آن را مدیریت کنند.

وی افزود: من 6 بهمن ساعت 10 و 30 صبح در مورد بودجه نامه‌ای به حضرت آقا نوشتم و دوساعت و نیم بعد از دفتر ایشان با ما تماس گرفتند که نامه آماده است و آقا پاسخ را دادند و این نامه خطاب به آقای قالیباف بود برای اینکه به مسائل توجه کنند. اگر بعد از آن نامه یک جلسه با دولت می‌گذاشتند مسائل حل می‌شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره سیاست رییس جمهور جدید آمریکا درخصوص برجام و امکان پایبندی به این قرارداد،‌ گفت: رییس جمهور آمریکا در مواضع و مناظره های انتخاباتی خود علیه سیاست های ترامپ و سیستم قبلی در خصوص برجام سخن گفته است و لابد باید به مواضعی که به مردم کشورش گفته است، پایبند باشد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما