لیندسی گراهام: عروس ترامپ برنده اصلی دادگاه استیضاح بود

کدخبر: 393223
لیندسی گراهام در مصاحبه با فاکس نیوز، لارا ترامپ، عروس رئیس جمهور سابق آمریکا را برنده اصلی دادگاه استیضاح خواند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سناتور لیندسی گراهام پیش بینی کرد لارا ترامپ، عروس رئیس جمهور سابق آمریکا از دومین برائت ترامپ در دادگاه استیضاح آخر هفته بهره‌مند شود.

گراهام در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: بزرگترین برنده کل این دادگاه استیضاح، لارا ترامپ است. دوست عزیز من ریچارد بور، فقط لارا ترامپ را نامزد معین برای کرسی سنا در کارولینای شمالی اعلام کرد تا جایگزین او شود و من مطمئنا از او حمایت خواهم کرد، زیرا او آینده حزب جمهوری خواه است.

بر اساس آنچه پایگاه خبری هیل نوشته، بور یک جمهوری خواه بازنشسته است که به محکومیت ترامپ در تحریک شورش در پایتخت آمریکا در اوایل سال جاری رای داد. بور در بیانیه‌ای اعلام کرد شواهد قانع کننده حاکی از این است که ترامپ مقصر ایجاد شورش علیه شاخه‌ای از دولت است، بنابراین من به محکومیت او رای داده‌ام.

جمهوریخواهان کارولینای شمالی ساعاتی بعد بور را محکوم کردند.

رهبر حزب گفت جمهوریخواهان کارولینای شمالی سناتور بور را به مجلس سنا فرستادند تا از قانون اساسی حمایت کند و رای او امروز برای محکومیت در دادگاهی که او خلاف قانون اساسی اعلام کرد، تکان دهنده و ناامیدکننده است.

یک نظرسنجی که در اواخر سال گذشته انجام شد، لارا ترامپ را به عنوان گزینه مورد علاقه در میان نامزد‌های مقدماتی جمهوریخواه برای پر کردن صندلی خالی بور نشان داد. او با اریک، پسر رئیس جمهور سابق ازدواج کرده است و در مبارزات انتخاباتی خود در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ جایگزین برتر بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما