انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در سوریه

کدخبر: 395509
اقتصادنیوز : منابع سوری گزارش دادند که یک خودروی بمب‌گذاری شده در مرکز شهر «رأس العین» در شمال شرق سوریه منفجر شده که در پی آن چند تن کشته و زخمی شده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، منابع محلی سوریه، امروز (پنجشنبه)، گزارش دادند که یک خودرو بمب‌گذاری شده در بازار «الفروج» در شهر رأس العین (استان الحسکه-شمال شرق سوریه) منفجر شده است.

«خالد اسکیف» خبرنگار شبکه «المیادین» در این خصوص گزارش داد که در پی انفجار خودروی یادشده، سه تن کشته و چهار نفر دیگر مجروح شده‌اند.

با این حال،‌ وبگاه خبری مرکز موسوم به «دیدبان حقوق بشر سوریه»- نزدیک به معارضان- مدعی شد که در پی این انفجار یک نفر کشته و چند تن دیگر مجروح شده‌اند.

در عین حال، خبرگزاری کُردی «هاوار» نیز گزارش داد که در پی این انفجار، چهار تن کشته و پنج تن دیگر زخمی‌ شده‌اند.

علی‌رغم آنکه منابع رسمی سوریه این گزارش را تأیید کرده‌اند؛ اما شمار کشته‌ها و زخمی‌های این انفجار را هنوز اعلام نکرده‌اند.

طبق گزارش منابع خبری، این انفجار در شهری رخ داده است که تحت کنترل گروه تروریستی موسوم به «ارتش آزاد»‌ و وابسته به ترکیه است.

مناطق شمالی سوریه که عمدتا تحت کنترل نیروهای ترکیه یا عناصر وابسته به این کشور است، همواره شاهد انفجارهای تروریستی و درگیری میان شبه‌نظامیان وابسته به این کشور است بطوریکه طی ماه‌های گذشته بخش‌های مختلفی از مناطق شمالی سوریه شاهد انفجار موتور سیلکت‌ها و خودروهای بمب‌گذاری و همچنین کشته‌ و مجروح شدن زنان و کودکان بی‌گناه بوده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما