دقایقی پیش در وین

دیدار عراقچی با گروسی در مقر آژانس

کدخبر: 404157
اقتصادنیوز : معاون وزیر امور خارجه و رئیس هیئت کشورمان در نشست کمیسیون مشترک برجام با رافایل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقر آژانس در وین دیدار کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه و رئیس هیئت کشورمان در نشست کمیسیون مشترک برجام با رافایل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقر آژانس در وین دیدار کرد

معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رئیس هیئت کشورمان در نشست کمیسیون مشترک برجام با رافایل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقر آژانس در وین دیدار کرد.

دیدار عراقچی با گروسی در مقر آژانس دیدار عراقچی با گروسی در مقر آژانس دیدار عراقچی با گروسی در مقر آژانس دیدار عراقچی با گروسی در مقر آژانس دیدار عراقچی با گروسی در مقر آژانس دیدار عراقچی با گروسی در مقر آژانس

دیدار عراقچی با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دقایقی پیش در مقر آژانس در وین آغاز شد.

دور اول جلسه حضوری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در گراند هتل شهر وین روز سه شنبه با توافق جهت ادامه رایزنی‌ها در سطح کارشناسی پایان یافت.

براساس توافق صورت گرفته، دو نشست کارشناسی موازی میان اعضای کمیسیون مشترک برجام جهت انجام رایزنی‌های فنی در حوزه رفع تحریم و هسته‌ای تشکیل شد.

در این نشست‌های کارشناسی قرار است درخصوص جنبه‌های فنی و جزئیات مسائل مربوط به لغو تحریم‌ها و مسائل هسته‌ای بحث و رایزنی و نتیجه گفتگو‌ها به کمیسیون گزارش شود.
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما