شکست جدید ترامپ!

کدخبر: 410774
اقتصاد نیوز : تلاش دونالد ترامپ برای بازگشت به توییتر با شکست روبرو شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا، توییتر اکانت جدیدی که به دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا تعلق داشت را معلق کرد. اکانت جدید که @DJTDesk نام داشت، به دلیل نقض مقررات توییتر معلق شد. 

سخنگوی توییتر در بیانیه‌ای به بیزینس اینسایدر گفت: همان‌طور که در سیاست دور زدن ممنوعیت توییتر تاکید شده است، این  شبکه اجتماعی  درباره اکانت‌هایی که نیت آشکار آنها جایگزین شدن یا تبلیغ محتوای مرتبط با اکانت‌های مسدود شده است، اقدام می‌کند. این اکانت که در ماه مه ایجاد شده بود در قسمت بیو اعلام کرده بود حاوی پست‌های کپی شده از «آمریکا را نجات دهید» چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات‌متحده است.

توییتر دسترسی ترامپ به این شبکه اجتماعی را پس از ناآرامی‌های  کنگره آمریکا  در ششم ژانویه که طی آن پنج نفر جان باختند، مسدود کرد. در آن زمان توییتر اعلام کرد حساب رئیس‌جمهور وقت آمریکا را به‌دلیل ریسک برانگیختن  خشونت  بیشتر مسدود کرده است. ترامپ پس از اینکه دسترسی به توییتر را از دست داد، تلاش کرد از حساب‌های مختلفی پیام ارسال کند که آنها هم مسدود شدند. ممنوعیت حضور وی در این شبکه اجتماعی باعث شد ترامپ به ارسال بیانیه‌های مطبوعاتی متوسل شود که از طریق  ایمیل  خوانده می‌شوند. وی به شبکه فاکس‌نیوز گفت: دلتنگ توییتر خسته‌کننده نشده و بیانیه‌های مطبوعاتی وی برازنده‌تر هستند. جدیدترین اکانت ترامپ در توییتر پس از راه اندازی وب‌سایت جدید ترامپ با نام «از میز دونالد جی ترامپ» (From the Desk of Donald J. Trump) ایجاد شده بود. وی در این سایت پیام‌هایی شبیه توییت ارسال می‌کند که هوادارانش می‌توانند آنها را در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما