محسن هاشمی:

جهانگیری گفت ثبت نام کن/ مجبوریم به نظر شورای نگهبان تمکین کنیم

کدخبر: 412339
اقتصاد نیوز : کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: برنامه‌ای که آماده کردم در معرض داوری قرار خواهم داد. این برنامه با عنوان «دولت رفاه و عدالت» عرضه شده و هدف آن رفتن به سمت رفاه و مبارزه با تبعیض و فساد است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: جامعه ایران در وضع دشواری قرار دارد و شرایط سخت اقتصادی، معیشت و تبعیض زندگی بخش مهمی از مردم را مختل کرده است درحالی که ایران برخوردار از منابع خدادای است و سرمایه های انسانی زیادی دارد.

وی ادامه داد: ملت ایران در سه سال اخیر جنگ اقتصادی سختی را تجربه کرد و خوشبختانه با تمام فشارها و رنج‌هایی که متحمل شدند، امیدهایی برای پایان این جنگ اقتصادی ایجاد شده است. می‌توانیم در این مقطع با اراده ملی و همتی عمومی آسیب‌های وارده به رفاه و معیشت مردم و اعتماد عمومی جبران کنیم.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: برنامه‌ای که آماده کردم در معرض داوری قرار خواهم داد. این برنامه با عنوان «دولت رفاه و عدالت» عرضه شده و هدف آن رفتن به سمت رفاه و مبارزه با تبعیض و فساد است.  از ۱۴ نامزد پیشنهادی اصلاح‌طلب خواسته شد که در انتخابات ثبت‌نام کنند و احتمالا بعد از تائید صلاحیت، نسبت به انتخاب کاندیدای اصلح اقدام خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: من با جهانگیری رایزنی کردم که آیا ثبت‌نام بکنم که وی گفت مناسب است که ثبت‌نام کنید.  باید به آنچه شورای نگهبان می‌گوید تمکین کنیم و البته چاره‌ای جز این نداریم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما