سیدحسن نصرالله مبتلا به چه بیماری شده است؟ +جزئیات مهم

کدخبر: 416446
در پی انتشار موجی از گزارش‌های تایید نشده در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در خصوص «وخامت حال» دبیرکل حزب‌الله، این سازمان شیعه لبنانی روز سه‌شنبه ۱۱ خرداد این گزارش‌ها را رد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، خبرگزاری فلسطینی سما، به نقل از منابع نزدیک به سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد که وضعیت جسمانی وی رو به بهبودی است و درحال حاضر حال وی بهتر از گذشته است.

به گزارش ایسنا، طبق گفته نزدیکان سید حسن نصرالله، وی دچار یک آلرژی بهاره و التهاب ریوی شده است و اخبار منتشر شده درباره ابتلای وی به کرونا صحت ندارد و حتی اگر ایشان به کرونا مبتلا شده بود دلیلی برای پنهان نگه داشتن آن وجود نداشت.

این منابع همچنین گفتند که نصرالله برای نخستین بار نیست که از این حساسیت رنج می‌برد و وی پیش از این نیز به این آلرژی دچار شده و درمان شده است.

نزدیکان سید حسن نصرالله همچنین تصریح کردند که وی تحت معاینه مستقیم پزشک متخصص قرار گرفت و نیازی به استفاده از بیمارستان نبود و همه پزشکان اتفاق نظر دارند که دچار آلرژی است و آب و هوای خشک در کنار آنتی بیوتیک به بهبودی کامل او کمک می‌کند.

این در حالی است که در شماری از گزارش‌های تایید نشده که شامگاه ۱۰ خرداد منتشر شد، ادعا شده بود که دبیرکل‌ حزب‌الله پس از انتقال به بیمارستانی در بیروت فوت شده است.

اما سخنگویان حزب‌الله با رد این گزارش‌ها، تاکید کردند که ارزیابی روزهای گذشته ارتش اسرائیل در خصوص ابتلای حسن نصرالله به ویروس کرونا نیز نادرست بوده است بلکه او «مدتی پیش» دچار ذات‌الریه شده و در حالی که «روند بهبودی» از این بیماری ریوی را طی می‌کند، فعلا از آلرژی بهاره نیز رنج می‌برد.

تیتر یک
  • طلای جهانی هفته را افزایشی کلید زد

    اقتصادنیوز: قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۷ درصد افت کرد، تحلیل‌گران علت این افت قیمت را جوسازی خریداران و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما