حمله شدید هوایی اسرائیل به نواز غزه

کدخبر: 435360
اقتصادنیوز: حملات گسترده هوایی اسرائیل به نوار غزه ادامه دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های فلسطینی بامداد سه‌شنبه از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر دادند.

شبکه «الجزیره» در خبری فوری گزارش داد: «هواپیماهای نظامی رژیم اشغالگر یک موضع مقاومت فلسطین در خان یونس واقع در جنوب نوار غزه را بمباران کردند».

شبکه «المسیره» نیز به نقل از خبرنگار خود در غزه نوشت: «جنگنده‌های اسرائیلی منطقه حی‌الزیتون در شرق غزه را هدف قرار دادند. دشمن صهیونیست به آسمان غزه در منطقه صوفا، واقع بین خان یونس و رفح، در جنوب نوار غزه منور شلیک کرده است».

«امیر بوخبوط» روزنامه نگار اسرائیلی نیز در صفحه توئیتر خود خبر داد: «حماس با شلیک سلاح‌های ضدهوایی در حال پاسخ دادن به جنگنده‌های مهاجم است».

به نوشته خبرگزاری «شهاب» جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک هدف را در شرق اردوگاه پناهندگان «جبالیا» در شمال نوار غزه بمباران کردند و در شرق حی‌الزیتون نیز زمین‌های کشاورزی در منطقه السوده هدف قرار گرفتند.

در حالی که حدود ۴۰ دقیقه از آغاز حملات گسترده هوایی رژیم کودک‌کش اسرائیل به نوار غزه می‌گذرد، منابع فلسطینی خبر دادند قایق‌های نظامی صهیونیستی نیز از ساحل غزه در حال شلیک به منطقه خان‌یونس و قایق‌های ماهیگیران در غرب «بیت لاهیا» در شمال نوار غزه هستند.

رسانه‌های صهیونیستی بهانه این موج جدید حملات جنایتکارانه به نوار غزه را ارسال‌شدن بالن‌های آتش‌زا به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین و وقوع آتش‌سوزی در اراضی اشغالی عنوان کردند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما