پاسخ مهم شهروندان به یک سوال درباره کابینه رئیسی

کدخبر: 443961
۵۷.۶ درصد شهروندان معتقدند کابینه آقای رئیسی توانمندی لازم برای مدیریت امور کشور را دارد و در مقابل ۱۸.۸٪ گفته‌اند توانمندی لازم را ندارد. ۲۳.۶٪ افراد در این زمینه اظهار بی‌اطلاعی کرده یا به سوال پاسخ نداده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسپا، از شهروندان پرسیده شد: «به نظر شما کابینه آقای رئیسی توانمندی لازم برای مدیریت امور کشور را دارد؟»

 ۵۷.۶ درصد معتقدند کابینه آقای رئیسی توانمندی لازم برای مدیریت امور کشور را دارد و در مقابل ۱۸.۸٪ گفته‌اند توانمندی لازم را ندارد. ۲۳.۶٪ افراد در این زمینه اظهار بی‌اطلاعی کرده یا به سوال پاسخ نداده‌اند.

 ۵۹.۸ ٪ زن‌ها و ۵۶.۵٪ مردها معتقدند کابینه آقای رئیسی توانمندی لازم برای مدیریت امور را دارد. ۶۱.۳٪ افراد بالای ۵۰ سال، ۶۰.۳٪ جوانان ۱۸ تا ۲۹ سال و ۵۵.۱٪ افراد ۳۰ تا ۴۹ سال معتقدند کابینه فعلی توانمندی لازم برای مدیریت امور کشور را دارد. باور به توانمندی کابینه دولت سیزدهم در مدیریت امور کشور بین افراد فاقد تحصیلات دانشگاهی (۶۳.۹٪) بیش از افراد دارای تحصیلات دانشگاهی (۴۸.۶٪) است. ساکنین مناطق روستایی (۶۸.۱٪) در مقایسه با شهرهای کوچکتر (۵۹.۱٪) و مراکز استان‌ها (۵۰.۵٪) بیشتر معتقدند کابینه آقای رئیسی توانمندی لازم برای مدیریت کشور را دارد.

نظرسنجی

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما