عصبانیت اسرائیل از گزارش حقوق بشر

کدخبر: 450857
اقتصادنیوز: نماینده رژیم صهیونیستی گزارش شورای حقوق بشر سازمان ملل را پاره کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، «گیلعاد اردان» نماینده رژیم صهیونیستی روز جمعه در سخنرانی، ضمن پاره کردن گزارش شورای حقوق بشر سازمان ملل، گفت که جای این گزارش در زباله است.

بر اساس گزارش روزنامه «یدیعوت احارونوت»،‌این رویداد در جریان نشستی اتفاق افتاد که عصر جمعه در مجمع عمومی سازمان ملل برگزار شد.

اردان به شدت به گزارش شورای حقوق بشر سازمان ملل که در آن از رژیم صهیونیستی انتقاد کرده بود، حمله کرد و گفت: «شورای حقوق بشر از 15 سال پیش که تاسیس شده در 95 قطعنامه به اسرائیل حمله یا انتقاد کرده حال آنکه طی این مدت 142 قطعنامه علیه دیگر کشورهای جهان صادر کرده است».

وی در ادامه سخنرانی خود با پاره کردن گزارش سالانه شورای حقوق بشر سازمان ملل گفت: «جای این گزارش تحریف شده یک طرفه، سطل زباله است».

اردان در بخش دیگری از سخنانی خود گفت که این گزارش حملات حماس و موشک‌هایی که به سوی اسرائیل شلیک می‌کند را نادیده گرفته است.

در گزارش شورای حقوق بشر سازمان ملل به جنایت‌های رژیم صهیونیستی از جمله شهرک‌سازی‌ها و اوضاع حقوق بشر در کرانه باختری و بلندی‌های اشغال شده جولان و همچنین حق تعیین سرنوشت فلسطینی‌ها اشاره شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما