صدا و سیما عذرخواهی کرد!

کدخبر: 455040
اقتصادنیوز: به دنبال پخش یک برنامه در شبکه زاگرس کرمانشاه و واکنش‌ها به آن و همچنین انتقاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه؛ روابط عمومی صدا و سیمای مرکز استان در اطلاعیه‌ای ضمن عذرخواهی از مخاطبان از توبیخ عوامل برنامه خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سیمای کرمانشاه در روز یکشنبه اقدام به دعوت از یک بلاگر زن در برنامه «شویل پرآو» (شب های پرآو) کرد که در آن به تبلیغ و ترویج این فرد پرداخته شد؛ اقدامی که بلافاصله پس از انتشار، موجی از اعتراض و انتقاد را برانگیخت. 

در ادامه انتقادات، نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه نیز با محکوم کردن این حرکت، پخش اینگونه برنامه ها را خلاف سیاست های کلی رسانه ملی دانست و خواهان برخورد قانونی با خاطیان شد.

 «مصطفی علما» افزود: جایی که امام راحل از صدا و سیما با عنوان «دانشگاه» نام می برند، چه دلیلی دارد افرادی بخواهند ساحت رسانه را خدشه دار کنند.

او اظهار امیدواری کرد، ساختار شکنان شناسایی و برخورد قانونی لازم با آن ها صورت پذیرد و مسوولان این نهاد مراقبت نمایند منبعد چنین برنامه های موهن و مخرب که احساسات پاک مردم خدا جو و شهیدپرور استان را جریحه‌دار  می‌کند از آنتن رسانه پخش نشود.

 

در واکنش به این انتقادات بود که روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کرمانشاه، با عذرخواهی از مخاطبان، اعلام کرد عوامل یکی از برنامه‌های نامناسب شبکه زاگرس توبیخ شده‌اند.

بنابر اعلام این روابط عمومی، با تمهیدات در نظر گرفته شده، از این پس نظارت بیشتری روی برنامه‌ها و انتخاب و دعوت از مهمانان صورت می‌گیرد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

تیتر یک
  • موانع همچنان باقی است!

    اقتصادنیوز: اهمیت مذاکرات این هفته برای دیپلمات‌های اروپایی تأکید بر سرنوشت مذاکرات هسته‌ای ایران است، طرف ایرانی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما