هشدار وزیر دفاع آمریکا به اعضای گارد ملی / واکسن نزنید، کسری کار می‌خورید

کدخبر: 458824
وزیر دفاع آمریکا در اظهاراتی بیان کرد آن دسته از اعضای گارد ملی که از واکسینه شدن در برابر بیماری کرونا خودداری کنند، از شرکت در تمرینات ممنوع و با کسری کار مواجه خواهند شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد اعضای گارد ملی این کشور که از واکسن زدن خودداری کنند، کسری حقوق خواهند خورد.

واشنگتن پست گزارش داد، لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا در اظهاراتی تصریح کرد آن دسته از اعضای گارد ملی که از واکسینه شدن در برابر بیماری کرونا خودداری کنند، از شرکت در تمرینات ممنوع و با کسری کار مواجه خواهند شد.

آستین عنوان کرد تمام ۲.۱ میلیون خدمتگزاران نظامی آمریکا از جمله پرنسل گارد ملی باید مطابق با فرمان ماه اوت واکسن کرونا دریافت کنند.

هزاران نفر از اعضای گارد ملی در ایالت اوکلاهما در برابر کووید ۱۹ واکسینه نشده‌اند و سخنگوی فرماندار این ایالت اعلام کرده بود که این اشخاص ممکن است از دستورالعمل‌های فدرال سرپیچی کنند.

کوین ستیت، فرماندار اوکلاهما روز دوم نوامبر به آستین اطلاع داده بود که دستور وی مبنی بر واکسینه شدن تمامی نیروها "آزادی شخصی بسیاری از شهروندان اوکلاهما" را نقض می‌کند.

خدمات نظامی ضرب‌الاجل‌های متفاوتی را درباره نیروهای فعال و ذخیره در نظر گرفته به طوریکه نیروهای هوایی تا دسامبر مهلت دارند و نیروهای ارتش تا ژوئن آینده برای دریافت واکسن وقت دارند.

یادداشت صادره از سوی آستین سه راه را مشخص می‌کند که پنتاگون بتواند از رهگذر آن واکسن را در سراسر کشور اجباری کند حتی اگر نیروهای گارد ملی در ماموریت رسمی باشند باید این واکسن را دریافت کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما