بزرگترین عملیات سرقت از پایگاه ارتش اسرائیل لو رفت

کدخبر: 462275
اقتصادنیوز: منابع عبری‌زبان فاش کردند که در عملیاتی بی‌سابقه، از یک پایگاه‌ ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی بین 100 تا 150 هزار فشنگ به سرقت رفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، شامگاه (چهارشنبه)، خبر دادند که از یکی از پایگاه‌های شمالی ارتش رژیم صهیونیستی مقادر زیادی فشنگ دزدیده شده است.

منابع عبری‌زبان گزارش دادند،  وبگاه کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که حدود یک و ماه نیم قبل در یک عملیات بیش از صد هزار فشنگ از انبار  مخصوص تفنگ‌های «M-16» در پایگاه نظامی تیپ «اسکندرونی» در شمال فلسطین اشغالی زدیده شده است.

بر اساس این گزارش، پایگاه مذکور در منطقه الجلیل واقع شده که فاصله چندانی با کشور لبنان و سوریه ندارد.

به‌رغم آنکه پلیس رژیم صهیونیستی احتمال می‌دهد بیش از ۱۵۰ هزار فشنگ از پایگاه مذکور دزدیده شده باشد، ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است که مقادیر دزدیده شده کمتر از عدد برآوردهای پلیس است.

با توجه آنکه فشنگ‌های از انبار مخصوص شرایط فوق‌العاده جنگی دزدیده شده، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که این امر به آمادگی نیروهای این رژیم آسیب می‌رساند.

ارتش تل‌آویو اعلام کرده است که تحقیقات در این خصوص را آغاز کرده و هنوز نتوانسته عاملان این اقدام را دستگیر کند.

این گزارش در حالی منتشر شده است که منابع عبری‌زبان پیشتر نیز از سرقت مقادیری اسلحه از پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در بخش‌های مختلفی از سرزمین‌های اشغالی خبر داده بودند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما