در دیدار رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با امیر عبداللهیان مطرح شد؛

آمادگی ایران در صادرات صنایع بومی پدافند غیرعامل به کشورهای دوست

کدخبر: 465302
اقتصادنیوز: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر توانایی‌های کشورمان در حوزه پدافند غیرعامل از جمله دارا بودن بیش از ٢۵٠ کالای راهبردی، نسبت به همکاری با سایر کشورهای دوست اعلام آمادگی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در دیدار سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، موضوعات مختلف همکاری‌ها در زمینه پدافند غیرعامل از جمله توسعه روابط کشورمان با سایر کشورهای دنیا، پیگیری‌های حقوقی و سیاسی از سوی وزارت خارجه در محافل بین‌المللی، ایجاد بسترهای لازم جهت مراودات و گفت‌وگوهای علمی- پدافندی مورد گفت‌وگو و تبادل‌نظر قرار گرفت.

در این دیدار سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با ابراز امیدواری نسبت به افزایش همکاری‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور با وزارت امور خارجه در دولت جدید، مهمترین هدف سازمان را رصد و مهار تهدیدات و کاهش مخاطرات و آسیب پذیری کشور در برابر تهدیدات خارجی اعلام و به شکل‌گیری تهدیدات نوین در فضای بین‌المللی اشاره و بر لزوم انجام اقدامات متناسب حقوقی و سیاسی در این فضای جدید اشاره کرد.

جلالی در ادامه با تاکید بر این موضوع که امروز دشمنان ما عملیات علیه زیرساخت‌های حیاتی کشور را در دستور کار خود قرار داده‌اند، بر لزوم دفاع جمعی و هم‌افزا در برابر تهدیدات تاکید کرد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در ادامه با تاکید بر توانایی‌های کشورمان در حوزه پدافند غیرعامل از جمله دارا بودن بیش از ٢۵٠ کالای راهبردی، نسبت به همکاری با سایر کشورهای دوست اعلام آمادگی کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما