هجوم مردم عراق به محل شهادت سردار سلیمانی

کدخبر: ۴۶۶۴۲۸
اقتصادنیوز: خیل عظیمی از مردم عراق با حضور در محل وقوع ترور شهید سلیمانی در فرودگاه بین المللی بغداد در مراسمی که به این مناسبت برپا شده، شرکت کردند.
هجوم مردم عراق به محل شهادت سردار سلیمانی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، العهد نیوز اعلام کرد، مردم عراق تجمعی در فرودگاه بین المللی بغداد  محل وقوع جنایت ترور رهبران پیروزی برگزار کردند.

بر اساس این گزارش، دوستداران شهدای فرودگاه بین المللی بغداد از مناطق مختلف عراق خود را به این فرودگاه رساندند تا در مراسمی که در آنجا به همین مناسبت برپا شده، حضور یابند.

پیش تر گزارش شده بود که گروه های مردمی از همه استان‌ها برای گرامی داشت دومین سالگرد شهادت رهبران پیروزی و محکوم کردن جنایت خائنانه صهیونیستی - آمریکایی‌ در ترور سرداران سلیمانی و المهندس در محل فرودگاه بغداد به پایتخت می آیند تا در این آیین شرکت کنند.

دیروز (شنبه) یک میلیون نفر در بغداد برای بزرگداشت دومین سالگرد شهادت رهبران پیروزی که با حضور رهبران و شخصیت های سیاسی و نظامی عراق از جمله «هادی العامری، قیس الخزعلی، فالح فیاض و سید عمار حکیم» برگزار شد، اجتماع کردند.

بامداد ۱۳ دی ۱۳۹۸ در حمله موشکی پهپادهای آمریکایی، سردار قاسم سلیمانی فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران، ابوالمهدی المهندس معاون سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و همراهانشان در فرودگاه بین المللی بغداد به شهادت رسیدند.

این حمله و جنایت با دستور مستقیم «دونالد ترامپ»، رئیس جمهوری وقت آمریکا انجام شد.

به دنبال حمله تروریستی ارتش ایالات متحده به خودروی سردار سلیمانی و المهندس و همراهانشان در فرودگاه بغداد که به شهادت همه آنها انجامید، جمهوری اسلامی ایران بامداد چهارشنبه ۱۸ دی‌ با حمله موشکی به پایگاه عین‌الاسد در استان الانبار هزاران نفر از مردم عراق از عصر امروز در حال عزیمت به سمت جاده فرودگاه بین المللی بغداد و محل وقوع جنایت ترور فرماندهان مقاومت هستند. عراق انتقام سخت وعده داده شده را از آمریکایی‌ها آغاز کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید