علاقه ویژه سردار سلیمانی به ظریف /فایل صوتی اشتباه ظریف بود؟

کدخبر: 466437
اقتصادنیوز: علی اکبر صالحی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی در گفتگویی در مورد ماجرای فایل صوتی ظریف و رابطه وی با سردار شهید سلیمانی گفت: هم سردار علاقه ویژه ای به جناب ظریف داشت و هم آقای دکتر ظریف علاقه ویژه ای به سردار داشت.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، وی در این باره گفت: من اینجا صحبت خاصی ندارم. فقط این را عرض می کنم که این را از نزدیک شاهد بوده ام، هم سردار علاقه ویژه ای به جناب ظریف داشت و هم آقای دکتر ظریف علاقه ویژه ای به سردار داشت. این را از باب خوش آمد این و آن نمی گویم، از باب یک واقعیت، و دیدید که به خاطر موضوع آمدن بشار اسد به ایران سردار چه نامه هایی نوشت و چه جوری از جناب آقای دکتر ظریف دلجویی کردند.

صالحی افزود: بحثی که پیش آمد، علی القاعده نباید پیش می آمد. من به همین مقدار بسنده می کنم. گاهی اتفاقاتی می افتد می گویند «شِقْشِقَة هَدَرَتْ». یعنی یک دفعه آدم حرف و سخنی می گوید، شاید در دلش همان نبوده، در همان لحظه مجموعه شرایط محیط باعث می شود آدم حرفی بزند و بعد خودش پشیمان شود. این را از باب «شِقْشِقَة هَدَرَتْ» بگیرید؛ والّا ارادت دکتر ظریف به سردار سلیمانی برای من مثل روز روشن بود و از نزدیک دیده ام. کما اینکه خودتان هم در رسانه ها دیده اید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما