جزئیات جدید از پرونده ‌خلع لباس روحانی جنجالی

کدخبر: 472805
اقتصادنیوز: یک مقام آگاه قضایی گفت:صدرالساداتی بیش از ۱۰پرونده در دادسرای ویژه دارد که اکثریت منجر به صدور کیفر خواست شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری حوزه، یک مقام آگاه در دستگاه قضایی، به جزئیات پرونده محکومیت صدر الساداتی در دادسرای ویژه پرداخت و گفت: متاسفانه آقای صدر الساداتی از رأی دادگاه، خلاف واقع را بیان کرده است، وی بیش از ۱۰پرونده در دادسرای ویژه دارد که اکثریت منجر به صدور کیفر خواست شده است و بعضی ها نیز منتج به صدور رأی قطعی گردیده و برخی از پرونده ها نیز هنوز مفتوح است.

وی ادامه داد: پرونده ای که آقای صدر الساداتی محکوم شده در واقع ۸ پرونده بوده که اشخاص حقیقی و حقوقی از وی، شکایت کرده اند که در نهایت وی، به خاطر اتهامات متعدده که داشته در بعضی ها به جزای نقدی محکوم شده در برخی از پرونده ها تبرئه گردیده و در بعضی ها منجر به خلع لباس دائم روحانیت شده است، البته این خلع لباس دائمی نیست،یعنی اگر مجددا مرتکب جرم شود و رعایت نکند این رأی اجرا خواهد شد.

این مقام قضایی بیان داشت: آقای صدر الساداتی با زیرکی آمده و مسئله تعلیق را مطرح نکرده است درحالی که دوسال تعلیق شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی