چه دیواری کوتاه‌تر از اصلاح‌طلبان!

افشاگری درباره احمدی نژاد و قالیباف /مجتمع لوکس زعفرانیه در دوره چه کسی ساخته شد؟

کدخبر: 472866
روزنامه شرق مدعی شد: قالیباف ، به دیگران برچسب نئولیبرال می زد و در همان حال مجتمع لوکس تجاری در زعفرانیه می ساخت.

به گزارش اقتصادنیوز، روزنامه شرق نوشت:

قالیباف و همسویان او در شرایطی دولت روحانی و اصلاح‌طلبان را نئولیبرال می‌دانستند و دوگانه زعفرانیه- غیزانیه را مطرح می‌کردند که همه می‌دانند مجتمع لوکس پالادیوم در زعفرانیه در دوران شهرداری محمدباقر قالیباف ساخته شد یا در دوران احمدی‌نژاد هم همین‌گونه البته در شمایلی دیگر سوداگری دیده می‌شود.

اولین واکنش وزارت خارجه به نامه انتقادی سعید جلیلی/ چه زمانی در مذاکرات وین به توافق می رسیم؟

به نحوی که با روی‌کارآمدن محمود احمدی‌نژاد بود که مسئله فساد مالی در دستگاه‌های دولتی به امری رایج تبدیل شد تا جایی که سال‌هاست قوه قضائیه هنوز درگیر بررسی فسادهایی است که بعضا ریشه‌اش در دوران او دیده می‌شود.

اشتباه بزرگ اسرائیل در برابر ایران/ تهدید تهران چه عواقبی خواهد داشت؟

پهپادهای آمریکایی به دنبال سردار قاآنی در سامرا +جزئیات مهم

 احمدی‌نژاد هم اهل همین دوگانه‌سازی‌ها بود و به ظاهر می‌کوشید خود را حامی طبقات محروم نشان دهد اما در عمل سخت‌ترین هسته سوداگری مالی و رانت‌پروری در دولت‌های او شکل گرفت.

آیا خرید و فروش رمزارزها در ایران رسما قانونی می‌شود؟

با همه اینها اصولگرایان حتی اکنون که خود تمام کشور را در اختیار دارند تمایل دارند ناکارآمدی‌ها و بلکه شکاف‌های درونی خود را پشت حمله به اصلاح‌طلبانِ کنارزده‌شده پنهان کنند و چه دیواری کوتاه‌تر از اصلاح‌طلبان و چه واژه‌ای پر زرق‌وبرق‌تر از نئولیبرال‌!

همچنین ببینید : قول رئیسی به رهبری

 

تیتر یک
  • ضعف دلار ادامه پیدا می‌کند؟

    اقتصادنیوز: به گفته بسیاری از تحلیلگران، بزرگترین عامل محرک حرکت صعودی طلا، در روزهای اخیر روند نزولی شاخص دلار آمریکا …

از دست ندهید
فلای تودی