حمله مشاور فرمانده سپاه به دولت روحانی

کدخبر: 482077
اقتصادنیوز: مشاور فرمانده سپاه گفت: کشوری که معادن و ثروت های زیادی دارد در دو دولت قبل فقط معطل برجام ماند و مردم را در حالی که حقشان نبود، خسته کردند.

 

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سردار حمید اباذری پنجشنبه شب در یادواره ۲۴ شهید محله نوروز آباد شهرستان گناوه افزود: این ممکلت و مردم اجر پایداری خود را خواهند دید و دشمنان از جمله آمریکا فرو خواهد پاشید.

وی اظهارداشت: امروز چون مردم دربرابر دشمن مقاومت و ایستادگی کردند و دست از آرمان ها و امام و رهبرشان برنداشتند، خداوند نصرت عطا خواهد کرد.

مشاور فرمانده سپاه گفت: کشوری که معادن و ثروت های زیادی دارد در دو دولت قبل فقط معطل برجام ماند و مردم را در حالی که حقشان نبود، خسته کردند.

اباذزی افزود: در شروع دولت قبل جزو ۱۶ قدرت اقتصادی دنیا بودیم ،اما با فریب لبخند غربی‌ها و قهقهه دولت قبل در برابر آنها جایگاه قدرتمان به ۲۴ تنزل پیدا کرد.

جانشین سابق دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع بیان کرد: امسال با روی کارآمدن دولت سیزدهم و رئیس جمهور آیت الله رئیسی شاخص های اقتصادی ایران درصد بالایی رشد یافته است.

وی گفت: این دولت همچنان که درحال رشد افزایش شاخص های اقتصادی است و به گفته آیت الله رئیسی، دولت سیزده ماهانه ۱۰ هزار میلیاردتومان بدهی دولت قبلی را پرداخت می‌کند.

اباذری افزود: دولت سیزدهم در یک قلم ۳۰ هزار میلیاردتومان به آب روستایی اختصاص داده است تا مشکل آنها حل شود اما در دولت قبل چنین کارهایی انجام ندادند.

وی به سرنوشت کشورهایی نظیر اوکراین که در دامن غرب افتادند اشاره کرد و گفت: بخاطر خوش رقص هایی که مقام‌های آن کشور به غربی ها کرد اکنون تنها و وامانده شدند و اروپا و آمریکا آنها را تنها گذاشتند.

اباذری با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای کشور ازجمله شهرستان گناوه بیان کرد: به برکت خون شهدا اکنون کشور به رغم توطئه و تلاش های امپراطور رسانه ای در حد اعلا است و هر روز شاهد پیشرفت و موفقیت های عظیمی هستیم.

مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: به برکت خون شهدا و آرمان های امام راحل و وجود رهبر فرزانه انقلاب هیچ کشوری در دنیا جرات ندارد به ما چپ نگاه کند.

اباذری گفت: ایران امروز با ۴۳ سال بمباران رسانه ای و بزرگترین تحریم ها، ابرقدرت شده است زیراکه به شرق و غرب نه گفتیم و روی پای خودمان ایستادیم.

وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای کشور ازجمله شهرستان گناوه بیان کرد: مردم این شهرستان در زمانی که کشور و اسلام نیاز به فداکاری داشت ، جانانه در صحنه حضور یافتد.

اباذری اظهارداشت: در دوران دفاع مقدس این شهرستان با جمعیت کم 2 هزار و ۷۰۰ رزمنده به اندازه یک لشکر اعزام کرده است و به اندازه یک گردان ۲۳۰ شهید تقدیم میهن کردند.

مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا بزرگ ترین افتخار هستند و کشور مزین به تابلوی افتخارات این عزیزان است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی