فوری؛ شبکه‌های رادیویی اسرائیل هک شدند!

کدخبر: 491786
اقتصادنیوز: رسانه‌های اسرائیلی بامداد جمعه از هک شدن چندین شبکه رادیویی این رژیم خبر دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا از اورشلیم پست، شبکه‌های رادیویی هک شده شامل موج ۱۰۰ اف‌ام، ۱۰۲.۵ اف‌ام، ۹۱ اف‌ام، رادیو سول و هیدابروت می‌شوند. 

به گفته این رسانه‌های صهیونیستی یک ویدئو بر روی وب سایت این شبکه‌های رادیویی ارسال شده است که پیام "هک" را نشان می‌دهد و در کنار آن صدای آژیر خطر و صدای ضبط شده به زبان عربی و همچنین تصاویری از مسجد الاقصی و شلیک راکت پخش می‌شود. 

این رسانه صهیونیستی حمله سایبری به شبکه‌های رادیویی این رژیم را به گروه‌های هکری ایران نسبت داده است. 

به ادعای این رسانه، گروهی که این حمله را انجام داده است "هکرهای ناجی" (Hackers of Savior) نام دارد که در سال ۲۰۲۰ تارنمای "اورشلیم پست" و و صدها وب سایت دیگر را هک کرده بود. 

اداره سایبری رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در مورد افزایش حملات سایبری علیه این رژیم در روز جهانی قدس و هفته آخر ماه مبارک رمضان هشدار داده بود. 

به گزارش ایرنا، محافل امنیتی، سایبری و رسانه‌ای رژیم صهیونیستی به تازگی درباره حملات سایبری به زیرساخت‌های این رژیم ابراز نگرانی کرده‌اند که به عقیده کارشناسان، علت این امر را باید در سطح و گستردگی حملات و ناتوانی این رژیم در مقابله با آن جستجو کرد.

زیرساخت‌های اصلی رژیم صهیونیستی در طول چند ماه گذشته شاهد حملات مداوم سایبری بوده است.

در این مدت از سایت‌های نظامی، امنیتی و مدنی رژیم صهیونیستی گرفته تا شرکت‌های بزرگ هاستینگ این رژیم آماج حملات پیاپی قرار گرفته است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی پنجم آبان ماه  سال گذشته از حمله سایبری علیه این رژیم و افشای اطلاعات دقیقی درباره نظامیان صهیونیست خبر دادند.

این رسانه‌ها نوشتند که یک گروه هکر پرونده‌های ویژه نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را منتشر کرده است. این گروه پیش از این نیز تصاویری از «بنی گانتس» وزیر جنگ این رژیم را با عبارت‌های تهدید آمیز منتشر کرده بود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی