آماده باش اسرائیل در قدس / ورود ده ها هزار نمازگزار فلسطینی به مسجدالاقصی

کدخبر: 491831
اقتصادنیوز: به موازات فراخوان گروه‌های فلسطینی برای شرکت مردم در راهپیمایی روز قدس، ده‌ها هزار فلسطینی جهت شرکت در آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان راهی بیت المقدس شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، به موازات فراخوان گروه‌های فلسطینی برای شرکت مردم در راهپیمایی روز قدس، ده‌ها هزار فلسطینی جهت شرکت در آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان راهی بیت المقدس شدند.

به موازات فراخوان گروه‌های فلسطینی برای شرکت مردم در راهپیمایی روز قدس، ده‌ها هزار فلسطینی جهت شرکت در آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان راهی بیت المقدس شدند.

سایت شبکه فلسطین الیوم گزارش داد، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان پلیس رژیم صهیونیستی تدابیر شدید امنیتی در ورودی‌های شهر قدس به ویژه در نزدیکی مسجدالاقصی اتخاذ کرده است.

بنا بر اعلام منابع فلسطینی، صدها نظامی رژیم صهیونیستی با ایجاد موانع در ورودی‌های منتهی به مسجدالاقصی، ورود نمازگزاران فلسطینی به این مسجد را به شدت کنترل می‌کنند و مانع ورود مردهای بالای 40 سال به مسجد می‌شوند.

این در حالی است که ده‌ها هزار فلسطینی برای شرکت در آخرین نماز جمعه مسجدالاقصی در ماه مبارک رمضان از روز پنج شنبه از مناطق مختلف فلسطین راهی شهر قدس شده‌اند و برخی از آنها شب را در اطراف مسجدالاقصی به صبح رساندند.

در همین حال گروه‌های مختلف فلسطینی از جمله جنبش جهاد اسلامی از مردم فلسطین خواست تا برای شرکت پرشور در مراسم روز جهانی قدس در مناطق مختلف فلسطین به خیابان‌ها بیایند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز برای رویارویی با هرگونه حادثه احتمالی به حالت آماده باش درآمده است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی