کنایه های تند یک اصولگرا به مهدی طائب/ عقلا تصویری جز افراطی گری از او ندارند

کدخبر: 493627
فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی به فایل صوتی منتسب به مهدی طائب واکنش نشان داد و نوشت: به گمانم آقای طائب و دیگر افرادی چون او ( که یک لیست بلندبالاست) در طول 20ـ30 سال گذشته چنین حرف‌هایی را زده و می زنند اصلاً دروغ نمی‌گویند.

به گزارش اقتصادنیوز، محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصواگرا در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: انتشار فایل صوتی آقای مهدی طائب که در آن اتهامات و انتساباتی به افراد مختلف ازجمله برخی مقامات وارد شده بود، تکذیب و تصحیح همراه شد.

به گمانم آقای طائب و دیگر افرادی چون او  ( که یک لیست بلندبالاست) در طول 20ـ30 سال گذشته چنین حرف‌هایی را زده و می زنند اصلاً دروغ نمی‌گویند. نه اینکه حرف‌هایشان واقعیت دارد بلکه منظور این است که مطالبی را که مطرح می‌کنند واقعاً باور دارند و هیچ تصوری از غیرواقعی بودن آنها ندارند.

بسیاری از این حرف‌ها موهومات و خیالات و بخش دیگر آن آرزوهایی است که در قالب خبر بیان می‌شود . برخی دیگر مطالبی است که شنیده‌اند اما ناقص و تقطیع‎‌شده مطرح می‌کنند. پاره‌ای دیگر، بازگفت اظهارات شیادانی است که از سادگی این افراد استفاده می‌کنند و حرف‌های خودشان را از زبان اینان بیان می‌کنند.

 آقای طائب سرسلسله این جماعت نیست بلکه خود در زنجیره‌ای از افرادی قرار دارد که بارها با حرف‌هایشان هزینه درست می‌کنند و عقلا تصویری جز افراطی گری و تندروی و... از آن ندارند.

 اینگونه مطالب تا وقتی علیه جریان رقیب است، معمولاً واکنشی برنمی انگیزد، اما همین که جریان اصولگرا یا مقام مسئولی مورد هدف واقع می‌گردد، شاخک‌ها حساس می‌شود و کار به جایی می‌رسد که درمورد اخیر کار به عذرخواهی و تکذیب می‌رسد.

تجربه سالهای دور از این حرفهای خیالبافانه نشان می دهد متأسفانه به افرادی بها داده‌ایم که اگر جدی‌شای نمی‌گرفتیم، امروز خردورزتر شناخته می شدیم مااصولگراها!

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی