مستندات جدید از سفر خانواده قالیباف به ترکیه/ دروغ های فایل صوتی فاش شد!+تصاویر

کدخبر: 494208
اقتصادنیوز: وحید اشتری، اسناد جدیدی از سفر خانواده قالیباف به ترکیه را برای رد اظهارات مهدی طائب منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تازه‌نیوز، وحید اشتری، فعال رسانه‌ای جریان عدالتخواه و افشاکننده ماجرای خرید سیسمونی نوه قالیباف از ترکیه در صفحه شخصی خود با انتشار اسناد جدیدی از این سفر، و در واکنش به فایل صوتی حجت الاسلام طائب در توئیتر نوشت:

برای تطهیر رئیس مجلس سیسمونی گیت را هم به ریش حاج قاسم بستند. آقای طائب کالسکه و پستونک نوه را پشت جهاد و شهادت قایم کرده و در فایل سخنرانی گفته همسر و دختر رئیس مجلس، سوریه بودند و از آنجا به ترکیه رفتند. ایشان در لباس پیغمبر دروغ می‌گوید. این بلیط مستقیم تهران به ترکیه است!

بلیت مستقیم تهران به ترکیه خانواده قالیباف

بلیت مستقیم تهران به ترکیه خانواده قالیباف

بلیت مستقیم تهران به ترکیه خانواده قالیباف

بلیت مستقیم تهران به ترکیه خانواده قالیباف

  •  

همسر و دختر و داماد آقای قالیباف ۲۰:۱۵ دقیقه روز چهارشنبه ۲۴ فروردین با پرواز ۹۷۰۲ ایران ایرتور به ترکیه رفته‌اند. بلیط برگشت‌شان هم ۶ روز بعد ساعت ۱۳:۴۵ روز سه شنبه ۳۰ فروردین از فرودگاه جدید استانبول به تهران بوده است. سفر به سوریه یک دروغ جدید برای لاپوشانی افتضاح است.

برای اینکه رئیس مجلس را مثل همه دنیا جلوی تلویزیون ننشانند تا از مردم یک عذرخواهی ساده کند در لباس دین و با خبرگزاری‌های حاکمیتی روزی هزار تا دروغ جدید می‌بافند و همه چیز را خرج می‌کنند. وصل کردن سفر این خانواده برای خرید سیسمونی به ماجرای سوریه چه کارکردی دارد؟

اقناع مردم و مخاطب عام را که کامل از دست داده‌اند. یک مخاطب حزب اللهی باقی مانده که برای آنهم نمی‌شود سیسمونی خریدن از ترکیه آنهم در این وضع مملکت توسط خانواده آقای قالیباف را ماله کشید. ساده ترین کار برای توجیه این مخاطب قایم کردن کالسکه و پستونک پشت مقدساتش مثل حاج قاسم است.

مخاطب حزب اللهی را موفق شده‌اند اینقدر عقل تعطیل باربیاورند که یک نفر از پامنبری‌ها دست بالا نمی‌گیرد بگوید ترکیه و سوریه که سالهاست درجنگند و هیچ پرواز مستقیمی بین شان وجود ندارد. چجور رفتند دمشق و از آنجا رفتند استانبول؟ زمینی؟ از مرزهایی که دست مسلحین است؟ با خانم باردار؟

جالب است صوت آقای طائب در همه شبکه‌های خارجی دارد دست به دست می‌شود و طبق معمول سطح سواد و سطح فهم برادر رئیس سازمان اطلاعات سپاه مضحکه عام و خاص شده است… دارد با ژست مطلع اطلاعاتی می‌دهد که حتی فکر نمی‌کند با انتشار یک برگ بلیط، توخالی بودنش رخ می‌نمایاند.

جالب اینکه در فایل یکی از پامنبری‌ها در مورد سفرهای متعدد شخص آقای قالیباف با خانواده به ترکیه می‌پرسد و می‌گوید من خودم در چندین سفر با ایشان بودم. بعد می‌پرسد خب اینهمه سفر دلیلش چیست؟ آقای طائب پاسخ می‌دهد شما از همکاری ایشان با حاج قاسم مطلعی؟ و بعد هم بغض می‌کند و خلاص!

باز یک پامنبری فهیم در آن جمع نیست بپرسد این چه ماموریتی در ترکیه است که حاج قاسم به شخص غیر تابلوتر از یک مقام رسمی مثل آقای قالیباف نمی‌توانسته محول کند و بعد چه ماموریتی بوده که آقای قالیباف حتما باید با خانواده مرتب می‌رفته انجام می‌داده آنهم در بهترین پاساژهای برند فروش!

فقط بشمارید در حکومت دینی‌مان برای نجات یک فرد چه تعداد دروغ در دو هفته گذشته گفتند. همین محافطه‌کارهای مدعی برای دفاع از یک شخص چه چیزی از مقدسات و نهادها و اشخاص را باقی گذاشتند که در لجن فرو نکرده باشند تا این برادرمان دست بگذارد روی سرشان و از باتلاق بیرون بیاید‌.

چه می‌شود به جای اینهمه دروغ و وصل کردن ماجرا به ماموریت در سوریه و هزار دوز و کلک خنده‌دار دیگر، واعظانی داشتیم که روی منابر با صدای رسا درخواست عذرخواهی از مردم را جلوی دوربین‌های تلویزیون می‌کردند. بیچاره حزب اللهی‌های مخلصی که این پیاده‌ها برایشان سخنران و ایدئولوگ‌اند.

توییت وحید اشتری درباره طائب و قالیباف

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی + نمودار

    اقتصادنیوز: دیروز قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی اندکی بهبود یافت، اما بیت کوین همچنان روند نزولی چند هفته اخیر را…

از دست ندهید
فلای تودی