آنچه امروز مردم می‌خواهند تحول است

رئیسی به نمایندگان مجلس: برای رفع تورم باید به لایحه دو فوریتی رای بدهید

کدخبر: 507104
ابراهیم رئیسی گفت: آنچه امروز مردم می‌خواهند تحول است مردم انتظار تحول در زندگی و موضوع اشتغال دارند، مردم از تورم ناراحت هستند لذا نمایندگان برای رفع تورم باید به لایحه دو فوریتی رای بدهند.

به گزارش اقتصادنیوز، سید ابراهیم رئیسی، در شورای اداری استان کردستان گفت: تاریخ کردستان گواه بر این است که مردان و زنانی موفق می‌شوند که عملگرا باشند.

وی افزود: خیلی افرادی را دیدیم که تریبون دست گرفتند ولی کاری نکردند مردم اقدام می‌خواهند امروز انتظار مردم از همه مسوولان این است که در زندگی آنها اتفاقی بیفتد و هر کاری که از دستشان بر می‌آید باید انجام دهند.

اهم اظهارات وی را در ادامه به نقل از خبرگزاری ها بخوانید،

*{ خطاب به مدیران}: آنچه امروز مردم می‌خواهند تحول است مردم انتظار تحول در زندگی و موضوع اشتغال دارند، مردم از تورم ناراحت هستند لذا نمایندگان برای رفع تورم باید به لایحه دو فوریتی رای بدهند.

* باید تلاش کنیم هر چیزی که دلالت بر تورم دارد انجام نشود چون این خواست مردم است و ما مسوولان باید در این راستا انجام وظیفه کنیم.

* رشد اقتصادی ما در گرو جذب سرمایه‌گذاری است لذا همه باید در این زمینه تلاش کنند.

* مردم همیشه پای کار بوده و امتحان خود را پس داده‌اند، افزایش بهره‌وری تنها به بخشنامه وزیر نیست و هر اقدامی که منجر به بهره‌وری می‌شود باید از سوی مسوولان و مدیران انجام گیرد.

* برخی ممکن است سیاسی بودن را ملاک عضویت در گروه‌ها و احزاب قلمداد کنند و دانشجو و طلبه سیاسی کسی است که در میدان عمل حضور داشته باشند و در حوزه رفع مشکلات راهکار ارایه دهند و تلاش کنند.

* راهبرد نظام را رهبری تعیین می‌کنند و ما همه مجری این راهبردها هستیم لذا باید با نگاه تحولی در مسیر توسعه همه جانبه تلاش شود.

*{ از وحدت شیعه و سنی و امنیت پایدار در استان به عنوان بزرگترین سرمایه نام برد}: باید از تمام ظرفیت‌ها در مسیر رفع مشکل بیکاری و اشتغالزایی برای جوانان استفاده شود و معطل یک دستگاه خاص نباشیم.

* ایجاد خط تولید جدید نیاز ضروری برای رفع مشکل بیکاری جوانان تحصیلکرده کردستان است.

* نسبت به حوزه اشتغال چند استان مانند کردستان و لرستان دغدعه جدای داریم و این موضوع را به استانداران هم تاکید کرده‌ایم که در حوزه اشتغال تلاش جدی داشته باشند.

* انتظار من از تک تک مدیران این است که اهل اقدام و عمل با نگاه تحولی و حرکت جهادی باشند، سیاسی بودن و اهل عمل بودن در گروه اقدام و عمل و اجرا است، این دولت میدان عمل و اجرا است، میدان شعار و حرف نیست.

* از مدیران انتظار دارم افرادی که نم‌ خواهند جهادی کار کنند و اهل اقدام و عمل نیستند را در حاشیه قرار دهند.

* انتظار امروز مردم کردستان که به حقیقت مخلاصانه از انقلاب دفاع کرده‌اند رفع مشکلات و حرکت جهادی و تلاش مضاعف است.

* مردم کردستان جهادگونه در مقابل ضدانقلاب ایستادند و امروز انتظار چنین روحیه‌ای از مسوولان دارند چرا که ما اکنون در جنگ اقتصادی هستیم.

* باید به نحوی عمل کنیم که کشاورزی برای کشاورز ما توجیه‌پذیر و صرفه اقتصادی داشته باشد.

* مردم را باید به عنوان ولی نعمت مورد تکریم و احترام قرار داد چرا که نگاه مدیریتی ما در فرهنگ دینی با نگاه مدیریتی سایر فرهنگ‌ها متفاوت است.

* انتظار از مدیران دولت مردمی و انقلابی این است همه کسانی که به نام نظام و این دولت تحت فرمان رهبری خدمت می‌کنند باید برای رفع مشکلات و رضایتمندی مردم تلاش کنند.

* نگاه باید به داخل کشور باشد و با تکیه بر توانایی‌های داخلی گره‌ها را باز کنیم چون از بیرون گره‌ای برای ما باز نمی‌کنند.

* در کردستان باید براساس اولویت‌ها جلو رفت امروز پروژه‌هایی در کردستان وجود دارد که بیش از ۲۵ سال از شروع آنها می‌گذرد و متاسفانه یک بار هم افتتاح شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی