رایزنی تلفنی امیرعبداللهیان با نماینده ولی‌فقیه در امور حج

کدخبر: 507290
اقتصادنیوز: حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگو با نماینده ولی‌فقیه در امور حج در رابطه با آخرین وضعیت برگزاری برنامه‌ها و مناسک حجاج ایرانی و سلامت آنها تبادل‌نظر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان امروز در گفتگوی تلفنی با حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست زائران ایرانی خانه خدا ضمن تبریک عید بزرگ قربان، درخصوص آخرین وضعیت برگزاری برنامه‌ها و مناسک حجاج ایرانی بیت الله الحرام و سلامت آنها گفتگو و تبادل نظر کرد.

حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست زائران ایرانی خانه خدا نیز در این گفتگوی تلفنی با قدردانی از تلاش‌های انجام شده از سوی وزارت امور خارجه، ابراز امیدواری کرد برقراری مقدمات حج عمره مفرده نیز از سوی وزارت امور خارجه مورد پیگیری قرار گیرد.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین در تماس تلفنی جداگانه با سید صادق حسینی رئیس سازمان حج و زیارت از آخرین وضعیت سلامت حجاج کشورمان و برگزاری برنامه‌های سازمان در این خصوص کسب اطلاع کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن مناسب خواندن وضعیت سلامت حجاج و همچنین برگزاری برنامه‌های حج، از شرایط حاکم بر برگزاری حج سال جاری ابراز رضایت کرد.

تیتر یک
از دست ندهید