نجات یک شناور تجاری توسط نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس

کدخبر: 507320
اقتصادنیوز: یک فروند شناور تجاری باری با امدادرسانی یگان شناوری ناوتیپ ذوالفقار منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در نزدیکی سواحل پارسیان از غرق شدن نجات پیدا کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نیروی دریایی سپاه، یک فروند شناور تجاری باری با امداد رسانی یگان شناوری  ناوتیپ ذوالفقار منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در نزدیکی سواحل پارسیان از غرق شدن نجات یافت.

حوالی ظهر یکشنبه ۱۹ تیرماه یک فروند شناور تجاری باری با نجات و امداد رسانی یگان شناوری ناوتیپ ذوالفقار منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در نزدیکی سواحل پارسیان از غرق شدن نجات و برای رفع مشکل به اسکله شناوری منتقل شد.

این شناور باری که از مقصد بندر دبی امارات به سمت بندر گناوه با 100تن بار لوازم خانگی در حرکت بود در موقعیت نزدیک سواحل شهرستان پارسیان دچار آبگرفتگی شدید می شود و ساعت 1100مورخه19تیرماه درخواست کمک می نماید که با حضور به موقع و کمک رسانی شناورهای ناوتیپ ۴۱۲ ذوالفقار منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه از غرق شدن نجات می یابند.

بر همین اساس، شناور مذکور برای انجام تعمیرات مربوطه و رفع مشکل موتوری پیش آمده به اسکله بندر پارسیان منتقل می شود و تمامی خدمه و ملوانان شناور در صحت و سلامت کامل هستند.

ملوانان و خدمه شناور مربوطه از اقدام جهادی و انسان دوستانه دلاوران ازجان گذشته نیروی دریایی سپاه تشکر و قدردانی کردند.

تیتر یک
از دست ندهید