حق احمدی‌نژاد است/ دعوا بر سر ملک 500 میلیاردی ولنجک

کدخبر: 507639
کشمکش میان یاران سابق و فعلی احمدی‌نژاد درباره ملک ولنجک همچنان ادامه دارد.

به گزارش اقتصادنیوز، وقتی اسم ساختمان ولنجک می‌آید نا خودآگاه نام محمود احمدی‌نژاد هم به دنبال آن مطرح می‌شود؛ ساختمانی که به اتاق فکر جریان احمدی‌نژاد و رویابافی برای دولت بهار از آن نقطه نشات می‌گیرد. 

دو سال پیش پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفین در مصاحبه‌ای درباره این ساختمان گفته بود که ملکی 1800 متری است که با وجود اخطار هنوز از سوی رئیس جمهور اسبق  تخلیه نشده است. چندی پیش عبدالرضا داوری که از حلقه تیم احمدی‌نژاد جدا شده است در توئیتی اعلام کرد که احمدی‌نژاد حاضر نیست ملک 500 میلیاردی ولنجک را تخلیه کند. 

او با هشتگ کنایه آمیز "مردی از جنس مردم" نوشت: «دوسال از این مصاحبه فتاح گذشت و هنوز احمدی نژاد ملک ۵۰۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان را در تصرف دارد! 

حالا جوانفکر مشاور رسانه‌ای و مطبوعاتی احمدی‌نژاد در پاسخ به داوری می‌نویسد: هر رئیس جمهوری پس از پایان دوره اش یک ساختمان در اختیار دارد و این را سازمان مستضعفین در اختیار قرار داده است، این ساختمان هم طبق همین روال حق احمدی نژاد است.

او ادامه داد: علت اینکه برخی به این ساختمان محقر می تازند این است که فکر می کنند احمدی نژاد در کاخ سکونت دارد، اما واقعیت این است که ساختمان ولنجک محقر است و در آن کارهای اداری انجام می شود.

جوانفکر در توضیح اینکه آیا واقعا ابلاغیه یا حکمی برای تخلیه دریافت شده است یا خیر، گفت: هیچ فشار و دستوری برای تخلیه برای ما نیامده است و این یک روال است که ساختمانی در اختیار هر رئیس جمهوری، قرار بگیرد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی