واکنش تند ایران به حمله وحشیانه اسرائیل به سوریه

کدخبر: 509878
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با محکوم کردن حمله موشکی اسرائیل به برخی مناطق سوریه، گفت: جامعه بین‌المللی بویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد لازم است نسبت به مسئولیت خود در قبال جنایات مستمر و رفتارهای پرخطر رژیم صهیونیستی عمل کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن تسلیت به خانواده های قربانیان این حملات و ابراز همدردی با دولت و ملت سوریه افزود: تجاوزات و حملات مستمر رژیم صهیونیستی به سوریه، نقض آشکار حاکمیت و تمامیت ارضی این کشور و نقض فاحش اصول و مقررات شناخته شده بین المللی است.

کنعانی با ابراز تعجب و تأسف از سکوت سؤال برانگیز مجامع و سازمان های مسئول بین المللی و مدعیان حقوق بشر در قبال رفتارهای ضدقانونی رژیم صهیونیستی اظهار داشت: جامعه بین‌المللی بویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد لازم است نسبت به مسئولیت خود در قبال جنایات مستمر و رفتارهای پرخطر رژیم صهیونیستی عمل کنند.

سخنگوی دستگاه سیاست خارجی در پایان تاکید کرد: حملات مکرر رژیم صهیونیستی به سوریه، علاوه بر نقض حاکمیت و تمامیت ارضی این کشور، کمک به تروریست های مسلح و تلاش برای حفظ و تقویت آنان در خاک سوریه است که در عمل امنیت کل منطقه را تهدید می کند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی